Torba wypchana gotówką znaleziona na chodniku w Sopocie. Policja poszukuje właściciela

portfel
Chris Ryan/Getty Images
Mężczyzna spacerujący po centrum Sopotu odkrył niezwykłe znalezisko - torbę wypchaną pieniędzmi. Wiadomo, że jest to duża kwota, choć jej wartość, rzecz jasna, nie została podana do wiadomości publicznej. Policja poszukuje właściciela.

Pieniądze na chodniku

Turysta z Warszawy znalazł w centrum Sopotu torbę wypchaną gotówką. Teraz właściciela pieniędzy szuka policja.

Jak powiedziała PAP, we wtorek oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska, policjanci szukają właściciela pieniędzy, które pod koniec sierpnia 2020 roku znalazł mieszkaniec Warszawy.

Mężczyzna spacerując ul. Kościuszki zauważył leżące na chodniku pieniądze i przyniósł je do komendy policji. Do chwili obecnej funkcjonariuszom nie udało się ustalić ich właściciela. Jeżeli jesteś właścicielem znalezionej gotówki, skontaktuj się z naszymi policjantami

- apeluje Lucyna Rekowska.

Kwota

Funkcjonariusze nie zdradzają, czy chodzi o kilka, czy kilkanaście tysięcy złotych. Wiadomo, że chodzi o dużą kwotę.

Osoba, która utraciła te pieniądze i jest w stanie podać m.in. dokładną kwotę, sposób zapakowania oraz inne szczegóły, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie

- dodała Rekowska.

Właściciel gotówki lub osoby mające wiedzę na temat znalezionych pieniędzy mogą kontaktować się KMP w Sopocie pod nr tel.: 47 74 26267; 532 460 778; 47 74 26331; lub 47 74 26222.

W 2016 roku leśniczy znalazł skarb wart prawie pół miliona. Dostał 50 tys. znaleźnego od ministra Glińskiego. Zobaczcie materiał:

Zobacz także:

Punkty Pomocy Okresowej w polskich szkołach. "Uczennice już nie będą musiały zostawać w domu z powodu fizjologii"

Smartfon lepszy niż alkomat? Powstaje aplikacja, która wykryje, czy jesteś pijany

Lekarze usunęli z brzucha nastolatki 7-kilogramową bryłę włosów [WIDEO]

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło: PAP

podziel się:

Pozostałe wiadomości