Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiedziała na obrzydliwe komentarze. "Wstyd, że kobieta potrafi napisać takie rzeczy"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
TVN7/x-news
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - przed nami najciekawszy odcinek, czyli poznanie nowożeńców. Bohaterowie nowego sezonu programu już teraz budzą wiele emocji. Iga Śmiechowicz padła ofiarą hejterów. Odpowiedziała im z klasą.

W lutym program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wrócił z kolejnym, piątym już sezonem. Format od początku budzi wiele kontrowersji, a to dlatego, że nowożeńcy poznają się dopiero w urzędzie stanu cywilnego, tuż przed zawarciem związku małżeńskiego. Wcześniej są do siebie dobierani przez grono specjalistów, w tym psychologów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga odpowiada na krytykę

Uczestnicy każdej kolejnej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskują wielką popularność. Widzowie śledzą ich życie prywatne w mediach społecznościowych. Niestety sława ma też ciemne strony, o czym ostatnio przekonała się Iga Śmiechowicz, bohaterka 5. sezonu show. Kobieta opublikowała długi wpis na Instagramie, w którym odniosła się do hejtu, jaki ją zalał.

- Paszteciara, brzydka, meliniara... To 3 epitety które padły z klawiatury pięknych i inteligentnych kobiet. Ten program w 90 proc. oglądają kobiety. I aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy - zaczęła swój wpis.

W dalszej części wpisu Śmiechowicz nawiązała do niedawnych protestów kobiet, kiedy to Polki były w stanie okazać sobie wsparcie i solidarność. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zwróciła uwagę na to, że w marszach brały udział o różnych typach urody, a mimo to łączyły je wspólne hasła.

- Czepiacie się ramion i nóg. Czepiacie się brwi i powiek. Nigdy w życiu nie napisałam o drugiej kobiecie nic takiego... Bo uważam, że każda jest piękna. Żyjemy w tak chorych czasach. Jednak jestem dumna też z tych kobiet, które nie boją się sprzeciwić tym prymitywnym komentarzom - dodała.

Iga ostrzegła internautów, że nie ma zamiaru tolerować hejtu na swoim instagramowym profilu i każdy komentarz obrażający ją lub innych uczestników programu będzie od razu usuwany.

- Do kobiet, które stoją za kobietami - KOCHAM was! :-) Jesteście wielkie! I wspierajcie się... Rozglądajcie dookoła, nie pozwalajcie na głupie obrażanie w innych mniemaniu mniej pięknych, słabszych, mniej inteligentnych osób. Każdy z nas bywa czasem złośliwy, coś komuś powie... Ja też. Ale to są osoby które znam, jeśli powiem za dużo, przeproszę. I przede wszystkim mówię prosto w twarz! - zakończyła.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - hejt na Igę

Pod wpisem Igi od razu zaczęły pojawiać się wspierające komentarze kobiet. Tym razem panie okazały solidarność.

Najbrzydsze kobiety to te wredne, które potrafią napisać takie rzeczy. Największe piękno jest wewnątrz
Jesteś ekstra! Głowa do góry i do przodu, dajesz Iga. Bądź sobą. Oni mają kompleksy

Nie każdy umie poradzić sobie z hejtem tak dobrze jak Iga, dlatego przy każdej możliwej okazji sprzeciwiamy się nienawiści w sieci. Szczególnie w tych trudnych czasach powinniśmy oszczędzać sobie nieprzyjemności.

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 5 | Odcinek 5 | Zwiastun

Zobacz też:

Znamy wszystkie uczestniczki nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zdecydowały się zgłosić?

Sylwia Przybysz urodziła drugie dziecko. Jan Dąbrowski pokazał zdjęcie z porodówki: "Mamy to!"

Michał Malitowski o nowym życiu, ślubie w Australii i depresji. "W mojej głowie były myśli, że nie mam po co żyć"

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości