Materiał promocyjny

''Projekt Plaża''. W nadmorskich miejscowościach powstanie kino plenerowe. Gdzie i kiedy odbędą się pokazy? 

Kino plenerowe
Kino plenerowe
Źródło: Moment/GettyImages
Ciepły wieczór, leżak i chłodny napój – czego więcej potrzeba nam do szczęścia latem? Dobrego kina! W ramach ''Projektu Plaża'' marka Pepsi przygotowała dla turystów i mieszkańców kilku nadmorskich miejscowości kino plenerowe. W ten sposób dostarczy nam moc niezapomnianych wrażeń i emocji. Gdzie i kiedy odbędą się pokazy? Sprawdź repertuar na lipiec i sierpień 2024. 

''Projekt Plaża''. Kino plenerowe Pepsi 

Kina plenerowe cieszą się ogromną popularnością, zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Dobry film pod chmurką w gronie rodziny i przyjaciół to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu latem. Dzięki takim inicjatywom możemy poznać też nowe osoby i wspólnie cieszyć się seansem.

W te wakacje marka Pepsi w ramach „Projektu Plaża” przygotowała dla mieszkańców i turystów kilku nadmorskich miejscowości coś wyjątkowego – pokazy najpopularniejszych i wielokrotnie nagradzanych filmów, i to całkowicie za darmo. 

Kino Plenerowe Projekt Plaża
Kino Plenerowe Projekt Plaża

Gdzie i kiedy odbędą się pokazy?

W lipcu i sierpniu 2024 r. pokazy odbędą się w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i w Krynicy Morskiej. 5 lipca turyści i mieszkańcy Świnoujścia zobaczą film ''Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia'', a dzień później ''Jokera''. Produkcje wyświetlane będą w Parku Zdrojowym przy ul. Chrobrego, obok Altany o godzinie 21:00.

Do Międzyzdrojów kino plenerowe w ramach „Projektu Plaża” dotrze w piątek 12 lipca. Tego dnia odbędzie się pokaz ''Aquamana i Zaginionego Królestwa'', a w sobotę na fanów dobrej zabawy czekać będzie film ''Wonka''. Lokalizacja kina plenerowego w Międzyzdrojach - Aleja Gwiazd. 

Tydzień później pokazy plenerowe wyświetlane będą w Dziwnowie, w parku przy ul. Kochanowskiego. W piątek 19 lipca będzie to film ''Flash'', a w sobotę 20 lipca ''Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a''.

W sierpniu Pepsi dostarczy mocy wrażeń w Krynicy Morskiej. Na parkingu przy porcie wyświetlane będą pokazy ''Barbie'' (16 sierpnia) oraz film ''The Batman'' (17 sierpnia). 

Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim bycie blisko konsumentów, dobra zabawa, dostarczenie pozytywnych, niezapomnianych emocji i czerpania z nich maksymalnej radości. Wystarczy tylko otworzyć się nowe przeżycia i pozwolić sobie na chwilę beztroski. Wszystkich kinomaniaków, którzy są "spragnieni więcej" serdecznie zapraszamy do odwiedzenia kina plenerowego Pepsi w nadmorskich miejscowościach!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Moment/GettyImages

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla