Ostatni odcinek "Kto odmówi pannie młodej?". "Nie może być tragedii na samym końcu"

Przed nami ostatni odcinek programu "Kto odmówi pannie młodej?". Tym razem głównymi bohaterami są Monika i Michał. Czy para stanie na ślubnym kobiercu?

Kto odmówi pannie młodej?: Monika i Michał

Program Małgorzaty Ohme przełamuje schematy i zrywa z tradycyjnymi rolami w związku. W każdym odcinku "Kto odmówi pannie młodej?" można zobaczyć niezwykłe relacje, uczucia i silne kobiety , które wiedzą, czego chcą. Nie inaczej jest i w ostatniej historii.

Monika poznała Michała 3 lata temu na portalu randkowym. Po roku związku postanowili się rozstać, ale do siebie wrócili. W tym roku dziewczyna zdecydowała się poślubić partnera i mu się oświadczyć.

Gdy poinformowała o tym swoją babcię, ta nie była zadowolona. Nie podobała jej się ani inicjatywa wnuczki, ani forma planowanej ceremonii . Uważała, że powinien być to ślub kościelny, a nie cywilny.

Powinno być odwrotnie po mojemu. (...) Tyle lat, co żyję na świecie, to inaczej nie było. Nie podoba mi się wcale, że się kobieta oświadcza mężczyźnie. Zresztą teraz już tak diabeł miesza między ludźmi, że można się wszystkiego spodziewać

- powiedziała pani Krystyna.

"Kto odmówi pannie młodej?" - ostatni odcinek

Gdy panna młoda, po kilku dniach przygotowań, jechała na miejsce spotkania z partnerem, niezwykle się denerwowała. Nie podobał jej się własny wygląd i była zestresowana. Nie dopuszczała również do siebie myśli, że ślub może się nie odbyć.

Nie może powiedzieć 'nie'. Nie biorę w tej chwili takiej ewentualności. Jest wszystko przygotowane. Ja się najadłam tyle stresu i było tyle niespodzianek po drodze, że w ogóle nie może być takiej tragedii na samym końcu

- mówiła Monika.

Gdy dojechała na miejsce, okazało się jednak, że Michał domyślił się, w czym bierze udział. Oglądał bowiem pierwszy odcinek show Małgorzaty Ohme i wówczas bardzo solidaryzował się z bohaterem. Uważał, że nie tak to powinno wyglądać.

Kto odmówi pannie młodej - gdzie oglądać

A jak skończyła się ich historia? Sprawdźcie w ostatnim odcinku "Kto odmówi pannie młodej?" 20 listopada 2020 roku o godzinie 20:30 na antenie TVN7.

Historia miłości Darii i Piotra z programu "Kto odmówi pannie młodej?". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości