Tragiczny finał poszukiwań w Karkonoszach. Nie żyje kobieta i jej 3-letni syn

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
akr/kab
Źródło:
TVN24
Karkonosze

W okolicach Różowej Góry w czeskich Karkonoszach członkowie służb górskich znaleźli zwłoki kobiety i jej 3-letniego syna. Oboje byli poszukiwani od kilku dni. Jaka jest przyczyna ich śmierci?

Karkonosze. Odnaleziono ciało kobiety i jej 3-letniego syna

Czeska policja - za pośrednictwem Twittera - poinformowała o zakończeniu akcji poszukiwawczej.

Odwołujemy poszukiwania zaginionej kobiety i jej syna. Członkowie służb górskich odnaleźli ich w lesie w okolicach Różowej Góry. Niestety stwierdzono brak oznak życia. Badamy przyczyny śmierci. Dziękujemy wszystkim za współpracę

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo?

Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak podaje tvn24.pl, w akcję włączyli się ratownicy polskiego GOPR-u.

Akcja poszukiwawcza w Karkonoszach

Kobieta wraz z 3-letnim synem wybrała się do czeskiego kurortu narciarskiego Pec pod Śnieżką. Mieli w nim zostać do 30 grudnia. Jak informuje tvn24.pl, 27 grudnia właścicielka górskiego pensjonatu zaniepokoiła się zamkniętym pokojem i samochodem pozostawionym przed budynkiem. Trzy dni później partner i ojciec dziecka zgłosił ich zaginięcie.

Zdjęcia z monitoringu na pośredniej stacji kolejki linowej na Śnieżkę pozwoliły ograniczyć obszar poszukiwań. Kamera uchwyciła bowiem kobietę i chłopczyka z sankami. 2 stycznia ok. 150 osób przeczesywało las.

Więcej na temat akcji poszukiwawczej przeczytasz na stronie TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: akr/kab

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Milena Pigdanowicz-Fidera/Getty Images

Pozostałe wiadomości