Nastolatka zgwałcona przez 400 mężczyzn. Wśród oprawców policjanci

Płacząca dziewczyna
Płacząca dziewczyna
Źródło: aldomurillo/Getty Images
16-latka prosząca o datki na przystanku autobusowym w Indiach została zgwałcona kilkaset razy – poinformował w środę australijski portal news.com.au. Przemocy seksualnej dopuścili się wobec niej nawet dwaj policjanci, którzy przyjmowali jej zgłoszenie.

Indie. 16-latka została wielokrotnie zgwałcona

Nastolatka zeznała, że zgwałciło ją ponad 400 mężczyzn. Trzech sprawców zostało aresztowanych po tym najtragiczniejszym w historii Indii przypadku przemocy seksualnej, jaki miał miejsce w dystrykcie Beed w stanie Maharashtra. Sprawcy będą sądzeni m.in. na mocy ustawy o ochronie nieletnich przed przestępstwami seksualnymi – informuje India Today. - Chcemy surowych działań przeciwko wszystkim winowajcom – powiedziała działaczka na rzecz praw kobiet Yogita Bhayana. Nastoletnia ofiara tłumaczy, że "kilkakrotnie udawała się na posterunek policji w Ambajogai, by złożyć skargę, ale funkcjonariusze nie podjęli żadnych działań przeciwko sprawcom gwałtów". Co więcej, dodaje, że zamiast ścigać przestępców, także policjanci dopuścili się wobec niej przemocy seksualnej.

Jaką twarz ma depresja?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Indie. Policjanci dopuścili się przemocy seksualnej

Dziewczyna wyszła za mąż w wieku 13 lat. 33-letni mąż miał wykorzystywać ją seksualnie, a teściowie stosować przemoc fizyczną – jak wynika z oświadczenia policji cytowanego przez CNN. Nastolatka wróciła do domu ojca, który odmówił przyjęcia jej z powrotem pod rodzinny dach. Znalazła się na ulicy, bez środków do życia, dlatego prosiła przechodniów o datki. Sytuację tę wykorzystali mężczyźni, którzy dopuszczali się licznych gwałtów na nieletniej.

Zobacz także:

Autor: Milena Jaworska

Źródło: news.com.au

Źródło zdjęcia głównego: E+

podziel się:

Pozostałe wiadomości