Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu. Ambasadorkami: Ewa Drzyzga i Agata Młynarska

Discovery Life zadebiutował na ekranach telewizorów w odświeżonej formule. To jedyny polski kanał poświęcony tematyce zdrowotnej. O programach odmienionego Discovery Life opowiedziały w Dzień Dobry Wakacje ambasadorki kanału: Ewa Drzyzga i Agata Młynarska.

Discovery Life jest tworzony z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym i zdrowym stylu życia. To niezwykłe źródło informacji i inspiracji dla widzów zainteresowanych medycyną oraz nowinkami ze świata urody. Dzięki Discovery Life dbałość o zdrowie staje się pasją i naturalną częścią stylu bycia całej rodziny. W swoich programach rozwieje wszelkie medyczne mity i przedstawi niezwykłe historie ludzi, mierzących się z najdziwniejszymi, często trudnymi przypadłościami. Widzowie zobaczą też lekarzy dokonujących cudów oraz zapoznają się z gadżetami ułatwiającymi pełnowymiarową troskę o dobrą kondycję. Ambasadorkami kanału są Ewa Drzyzga i Agata Młynarska.

Oficjalna strona Discovery Life: https://zdrowie.tvn.pl/discoverylife

>>> Zobacz także:

Zdrowie jest dla nas najważniejsze!

Kanał będzie poruszał tematykę zdrowia w aspekcie:

 • społecznym i psychologicznym ("Bez Tabu" Agaty Młynarskiej), a także
  • medycznym ("Raport Life" z Ewą Drzyzgą).

   W Discovery Life znajdą się także zagadnienia związane z pielęgnacją ("Świeże kosmetyki") oraz urody – w tym medycyny estetycznej ("Klinika bez tajemnic" czy "Klinika naturalnego piękna"). Będą też historie ludzi i ich niezwykłych przypadków. Kanał kierowany jest do wszystkich, dla których zdrowie i zdrowy styl życia nie są obojętne.

   Program "Bez Tabu" w Discovery Life

   Czy wiesz, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie? Jak wyleczyć się z uzależnienia od gier komputerowych? Ile procent ludzi w naszym kraju decyduje się na randki w sieci i dlaczego? Jakie są najnowocześniejsze metody leczenia raka piersi? Już tej jesieni Agata Młynarska poszuka odpowiedzi na te pytania w nowym cykl dokumentów, które będą koncentrowały się na ważnych i bieżących tematach społecznych. W kolejnych odcinkach eksperci i specjaliści z różnych dziedzin wesprą ambasadorkę Discovery Life swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie znajdą się nie tylko fachowe analizy, ale też konkretne porady.

   Emisja od 25 sierpnia, godz. 13:50

   Program "Raport Life" w Discovery Life

   Jakie są najbardziej zaskakujące odkrycia w dziedzinie medycyny? Na czym polega działanie innowacyjnych urządzeń medycznych? W jaki sposób przeprowadza się rewolucyjne operacje? Każdy odcinek programu "Raport Life" to kilkanaście gorących newsów i felietonów na temat różnych zagadnień zdrowotnych. To nie wszystko! Naukowcy i lekarze zaprezentują też najnowsze sposoby walki z chorobami. Dzięki unikatowej serii widzowie poznają polskich i światowych specjalistów oraz ich skuteczne metody przeciwdziałania zdrowotnym problemom. Cykl poprowadzi ambasadorka kanału Discovery Life - Ewa Drzyzga.

   Emisja od września

   Program "Tajemnice Kliniki" w Discovery Life

   Każdego dnia specjaliści z Kliniki Ambroziak mierzą się z fascynującymi i trudnymi przypadkami medycznymi. W nowym programie Discovery Life odsłonią przed widzami tajniki swojej pracy! Tylko w tej serii będziemy mogli zobaczyć, jak wyglądają kulisy życia doktora Marcina Ambroziaka, "pierwszej damy kliniki" – Joanny Ambroziak oraz pozostałych członków personelu medycznego. Kamery pokażą ich w codziennych sytuacjach – zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Zajrzymy do lekarskich gabinetów, podpatrzymy jak wyglądają zabiegi i poznamy historie pacjentów kliniki. Wśród nich pojawią się także osoby znane z pierwszych stron gazet i gwiazdy Instagrama. Zapraszamy do wspólnego odkrywania "Tajemnic Kliniki Ambroziak"!

   Emisja od 22 sierpnia, godz. 21:50

   Program "Klinika Naturalnego Piękna" w Discovery Life

   Jest wiele powodów, dla których osoby zmagające się z ogromnymi kompleksami dotyczącymi wyglądu nie decydują się na zmianę. Ich bliscy postanowili im pomóc. W tajemnicy zgłosili ich do nowego programu Discovery Life! Specjaliści Kliniki Miracki zrobią wszystko, żeby bohaterowie odcinków poczuli się dobrze w swojej skórze. W premierowej serii zobaczymy każdy etap ich metamorfozy. Czy uda im się przywrócić uśmiech na ich twarzach? W "Klinice naturalnego piękna" nie ma rzeczy niemożliwych!

   Emisja od października

   Program "In Vitro - Nauka czy Cud?" w Discovery Life

   Z problemem niepłodności zmaga się co piąta para w Polsce. Dla wielu osób, które pragną zostać rodzicami, często jedyną szansą na posiadanie potomstwa jest metoda in vitro. Na czym dokładnie polega cały proces? Jak wygląda przygotowanie? Ile trwa? Pora obalić wszystkie mity! Program dokumentalny „In vitro – nauka czy cud?” dostarczy widzom pełnej i rzetelnej wiedzy na ten temat. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan - mama i autorka książki "In vitro. Rozmowy intymne" - porozmawia również z parami, które opowiedzą jej o swoich doświadczeniach.

   Emisja w listopadzie

   Program "Świeże Kosmetyki" w Discovery Life

   W świecie, przepełnionym sztucznością, coraz więcej z nas zaczyna tęsknić za naturą - jedzeniem bez konserwantów, życiem bez stresu, powietrzem bez smogu, czy kosmetykami bez szkodliwej chemii. W nowym cyklu Discovery Life pokażemy widzom jak żyć szczęśliwiej, zdrowiej i najdłużej zachować młodość. Co to są świeże kosmetyki? Czym różnią się od tych naturalnych? Co zrobić, by najlepiej dobrać sposób pielęgnacji do swojej skóry? Przewodniczką po świecie naturalnego piękna będzie Marzena Jarczak!

   Emisja od września

   Program "Dzień Dobry Zdrowie" w Discovery Life

   "Dzień dobry zdrowie" to cykl poświęcony tematom dotyczącym szeroko pojętego zdrowia oraz psychologii. W jednym programie przedstawimy nowinki ze świata medycyny, fakty i mity o dietach, a także zaproponujemy proste, domowe sposoby na różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Widzowie poznają opinie ekspertów oraz historie bohaterów, którzy podzielą się z nimi własnymi doświadczeniami. Program składa się z fragmentów najciekawszych felietonów "Dzień Dobry TVN".

   Emisja od 22 sierpnia, godz. 7:20

   Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości