Zamknęła 4-letniego synka w bagażniku. Tłumaczenie kobiety zaskakuje

Za karę zamknęła 4-letniego syna w bagażniku
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak chronić dzieci przed przemocą?
Jak chronić dzieci przed przemocą?
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Mąż zgotował jej piekło, teraz trafił do więzienia
Jak chronić nasze dzieci przed przemocą?
Jak chronić nasze dzieci przed przemocą?
Jak reagować na przemoc?
Jak reagować na przemoc?
Mówimy głośno o cichej przemocy
Mówimy głośno o cichej przemocy
Do niecodziennego zdarzenia doszło w Chodzieży (Wielkopolska). Kobieta, która wybrała się z dzieckiem na zakupy, zamknęła je w bagażniku samochodu. Policję zaalarmowała pracownica sklepu, która zauważyła niepokojące zachowanie matki.

Chodzież. Zamknęła syna w bagażniku

Mimo że do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 6 kwietnia, to policja poinformowała o nim dopiero teraz. Z przekazanych przez nią informacji dowiadujemy się, że pracownica jednego ze sklepów w Chodzieży zauważyła, iż matka zachowuje się niestosowanie wobec swojego synka.

- Czteroletni chłopiec biegał od sklepu do sklepu i szukał swojej mamy. Dziecko w pewnym momencie niemal wpadło pod przejeżdżający samochód. Gdy chłopiec znalazł matkę, ta chwyciła go gwałtownie i włożyła do bagażnika auta. Zamknęła samochód i poszła na zakupy z drugim dzieckiem - czytamy w policyjnym komunikacie.

Pracownica sklepu zwróciła matce chłopca uwagę, że ta zachowuje się niewłaściwe. Choć maluch został uwolniony, i tak zdecydowała się zawiadomić policję.

Dziecko w bagażniku. Dlaczego kobieta zamknęła syna?

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, usłyszeli od matki dziecka zupełnie inną wersję. Kiedy zwrócili jej uwagę, że rozstrzygające będzie nagranie monitoringu, kobieta w końcu przyznała się do winy. Powiedziała, że syn ją zdenerwował i uciekł ze sklepu, więc za karę umieściła czterolatka w bagażniku.

Ze względu na zachowanie kobiety i podejrzenia, że w domu dochodzi do różnych form przemocy, policjanci wdrożyli procedurę niebieskiej karty.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: MR/tok/Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN 24

Źródło zdjęcia głównego: TommL/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes