Newsy

52-letnia opiekunka aresztowana. Kobieta molestowała swoje kilkuletnie podopieczne

Newsy

Autor:
Oskar
Netkowski
Carlo Prearo / EyeEm/Getty ImagesSmutna dziewczynka

Opiekunka z regionu Eindhoven w Holandii usłyszała poważne zarzuty. Kobieta miała molestować co najmniej 7 dziewczynek w wieku od roku do 6 lat. Została aresztowana po tym, jak na gorącym uczynku nakryli ją jedni rodzice. Zarzut pedofilii usłyszał także jej 58-letni znajomy.

52-latka molestowała dzieci

Mieszkanka jednej z miejscowości w prowincji Limburgia na południu kraju została zatrzymana przez policję w czerwcu br. Wszystko wyszło na jaw, kiedy 52-letnia kobieta opiekowała się 2-latką. Rodzice dziecka po powrocie do domu przejrzeli nagrania z kamer monitoringu. Na filmie zobaczyli, jak kobieta napastuje seksualnie dziecko. O sprawie natychmiast powiadomili policję.

Niestety to nie jedyna dziewczynka, której holenderska opiekunka zrobiła krzywdę. W jej domu znaleziono więcej nagrań. Prokuratura twierdzi, że kobieta dopuściła się lubieżnych czynów w stosunku do co najmniej 7 dziewczynek w wieku od 1 roku do 6 lat. Dziećmi zajmowała od 2019 roku.

Opiekunka molestowała dzieci ze znajomym

Za kratki trafiła nie tylko 52-latka, ale także jej znajomy. Jak poinformował portal RTL Nieuws, 58-letni mężczyzna również usłyszał zarzut pedofilii. Policja dotarła do śladów wskazujących na to, że opiekunka właśnie z nim rozmawiała przez telefon w czasie molestowania 2-latki.

- Rodzice byli zszokowani informacją o zatrzymaniu opiekunki – powiedziała portalowi rzeczniczka prokuratury Janine Kramer. 

Zobacz także:

Zobacz wideo: W Chodzieży ruszył proces księdza oskarżonego o molestowanie ministranta. Poznańska kuria nie przekazała dokumentów z postępowania kanonicznego

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Carlo Prearo / EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości