Newsy

400 tysięcy obserwatorów na Instagramie Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały nasze początki?

Newsy

Autor:
Milena
Jaworska
Wiadomości z show-biznesu
Dzień Dobry TVNWiadomości z show-biznesu

Program Dzień Dobry TVN nieustannie się rozwija. Jego instagramowe konto śledzi już 400 tysięcy osób. O tym wydarzeniu opowiedział Mateusz Hładki, który zaprezentował też posty, które jak dotąd przykuły największą uwagę użytkowników Instagrama.

Sukces Dzień Dobry TVN

Jak ogłosił w programie Mateusz Hładki: Są Państwo z nami nie tylko przed telewizorami, ale też na Instagramie. Profil Dzień Dobry TVN założony 14 lutego 2013 roku doczekał się 400 tys. obserwacji. Z tego względu warto cofnąć się do początku istnienia konta.

Pierwszy oficjalny post udostępniony światu przeszedł do historii – przedstawia poranny "rozruch" z Dzień Dobry TVN, czyli ćwiczenia gimnastyczne, które pokazywane były na antenie 23 września 2013 roku.

Z ogromnym entuzjazmem przyjęta została informacja o nowej parze prowadzących, czyli duecie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi. Wpis ten osiągnął blisko 30 tys. polubień.

Rozwój Instagrama Dzień Dobry TVN

Przez lata profil programu ewoluował, a zmiany zauważyć można gołym okiem. Obecnie udostępnionych jest ponad 5 tysięcy postów. Publikowane zdjęcia są słoneczne, pełne żywych kolorów i uśmiechu, a ich bohaterami są nie tylko osoby tworzące Dzień Dobry TVN, ale również goście programu oraz bohaterowie reportaży. Wśród postów nie brakuje również istotnych materiałów wideo, które są wyróżniane po to, by każdy mógł je zobaczyć.

Zobacz także:

Autor:Milena Jaworska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości