Na wtorek synoptycy zapowiadają spadek temperatur. Na termometrach będzie od - 5 stopni C na Podlasiu do 0 stopni C na Pomorzu Zachodnim. Opadu śniegu na wschodzie i na południu kraju. Sprawdź szczegółową prognozę pogody.

    Od poniedziałku w ramach tak zwanej tarczy antyinflacyjnej obowiązuje obniżona czasowo akcyza na paliwa. Zgodnie z ustawą od 1 stycznia nastąpi też obniżka akcyzy na prąd i zwolnienie sprzedaży detalicznej paliw z podatku od sprzedaży detalicznej.

    Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 20 grudnia 2021 r.? Ma być pochmurno z przejaśnieniami na północy i zachodzie kraju. Okresami wystąpią opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 do 4 st. C. Wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h, powodując zawieje śnieżne.

    Jaka będzie pogoda w niedzielę, 19 grudnia 2021 r.? W części kraju dzień początkowo upłynie pod znakiem pochmurnej aury ze słabymi opadami deszczu lub śniegu. W godzinach południowych na prognozowane są przejaśnienia. Temperatura od 1 st. C do 7 st. C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni.