W ostatnich tygodniach światowe media żyją nowoodkrytym wariantem koronawirusa. Podczas gdy opinia publiczna zastanawia się, jakie ryzyko niesie za sobą Omikron, we Francji odkryto IHU. Co wiemy o najnowszym wariancie koronawirusa?

  Martyna Wojciechowska kolejny raz udowodniła, że nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizowaniem swoich pasji. Dziennikarka dotarła na tytułowe krańce świata, mimo utrudnień w podróżowaniu. Już 12 grudnia o 11:30 będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek najnowszej serii "Kobiety na krańcu świata", który odkryje przed nami kulisy powstawania programu.

  Lalki to często ulubione zabawki małych dziewczynek, jednak jeszcze kilkadziesiąt lat temu korzystali z nich także dorośli. Na owych zabawkach prezentowane były kreacje, które nosiły później damy na dworach. Teraz poszczególne z nich można oglądać na wystawie w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

  424. odcinek "Milionerów" obfitował w bardzo trudne pytania. Jako pierwszy na fotelu gracza zasiadł Roland Kwaśny, architekt. Pokonał konkurencję w zadaniu kwalifikacyjnym. Najszybciej ułożył odpowiedzi w poprawnej kolejności, dlatego mógł spróbować swoich sił w grze o milion złotych. które pytanie sprawiło mu problem?

  Trwający od kilku miesięcy kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej, nie traci na sile. Dlaczego w jednej chwili tysiące osób z Bliskiego Wschodu i Afryki, starało się przedostać na teren Unii Europejskiej? Reporterzy programu Uwaga! TVN odsłaniają kulisy operacji "Śluza".

  Grudzień w Polsce od samego początku przypomina o swoim zimowym obliczu. W tym tygodniu możemy spodziewać się opadów śniegu, deszczu oraz wysokich mrozów. IMGW wydało ostrzeżenie 1 stopnia.

  Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie utworzy się trudna kwadratura pomiędzy Marsem rezydującym w znaku Skorpiona, a Jowiszem przebywającym w znaku Wodnika. To układ, który będzie powodował zwiększenie się ciśnienia wewnętrznego. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na środę, 8 grudnia 2021 r.

  O najwyższą wygraną w 422. odcinku "Milionerów" walczył Wojciech Saciuk z Warszawy. Mężczyzna bez problemu przeszedł eliminacje. Świetnie poradził sobie też z pierwszymi pytaniami. Trudności pojawiły się później. Z jakim pytaniem zawodnik miał najwięcej kłopotów?