Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 20 grudnia 2021 r.? Ma być pochmurno z przejaśnieniami na północy i zachodzie kraju. Okresami wystąpią opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 do 4 st. C. Wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h, powodując zawieje śnieżne.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę, 19 grudnia 2021 r.? W części kraju dzień początkowo upłynie pod znakiem pochmurnej aury ze słabymi opadami deszczu lub śniegu. W godzinach południowych na prognozowane są przejaśnienia. Temperatura od 1 st. C do 7 st. C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni. 

  W piątek 17 grudnia br. Sejm przegłosował nowelizację ustawy, określaną mianem lex TVN, odrzucając tym samym wrześniową uchwałę Senatu w tej sprawie. Bezwzględną większością głosów udało się przeforsować przepisy, przeciwko którym kilka miesięcy temu protestowało wielu dziennikarzy. Teraz ustawa trafi na biurko prezydenta Andrzeja Dudy, gdzie będzie czekała na jego podpis.

  Warunkiem przyjęcia do miejskiego żłobka jest objęcie dziecka wszystkimi obowiązkowymi szczepieniami. Uchwałę w tej sprawie przyjęli częstochowscy radni. To trzeci raz, kiedy rada miasta podjęła taką decyzję. Dwie poprzednie zostały uchylone przez wojewodę.

  Ministerstwo rodziny i polityki społecznej opublikowało infografiki, które przypominają, do kiedy należy złożyć wniosek, aby skorzystać ze środków w ramach Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego. Na ten cel władze planują przeznaczyć 3 mld złotych, które mają trafić do blisko 615 tysięcy dzieci.

  Jaka będzie pogoda w sobotę, 18 grudnia 2021 r.? Synoptycy zapowiadają, że to będzie dzień ze zmiennym zachmurzeniem. Miejscami pojawią się opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -2 do 8 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr.

  Życie jest jedno i trzeba z niego korzystać! Zabawa, przyjaciele, czas dla siebie i dużo wrażeń, również tych fundowanych przez dorosłe dzieci. Bohaterowie 5. sezonu „Usta usta” nie będą mieli chwili na odpoczynek. Jak rozwinie się romans Agnieszki z dużo młodszym Michałem? Czy naczelny podrywacz Adam wreszcie się ustatkuje? W nowych odcinkach obok znanych już gwiazd pojawią się także m.in. Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński. W czyim życiu namieszają grane przez nich postacie? Premiera piątej serii serialu już w środę 5 stycznia w TVN!