Nowości

Michael K. Williams nie żyje. Aktor z serialu "Prawo ulicy" miał 54 lata

Nowości

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
TVN24
Moment RFTowfiqu Photography / Getty Images

Zmarł Michael K. Williams, znany z ról w takich serialach jak "Prawo ulicy", "Zakazane imperium" czy "Kraina Lovecrafta". Aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Śledztwo w sprawie przyczyn jego śmierci prowadzi nowojorska policja.

Michael K. Williams nie żyje

Porucznik John Grimpel, rzecznik nowojorskiej policji, przekazał, że Michael K. Williams został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na nowojorskim Brooklynie w poniedziałek po godzinie 14 (godzina 20 w Polsce). Jak przekazano w komunikacie, policja podjęła interwencję w domu po telefonie alarmowym, jaki odebrał operator.

Policja poinformowała, że w sprawie śmierci Williamsa "trwa śledztwo". Z pytaniami o więcej szczegółów odesłała na późniejszy termin i moment, w którym będą znane wyniki sekcji zwłok aktora.

Michael K. Williams - role i nagrody

Michael K. Williams rozpoczął karierę aktorską w 1996 roku. Poza rolą w "Prawie ulicy" sławę zyskał również dzięki roli w serialu "Zakazane imperium". Pięciokrotnie otrzymał nominację do nagrody Emmy, ostatnią w tym roku za występ w serialu "Kraina Lovecrafta".

- Barack Obama, będąc jeszcze senatorem, mówił w wywiadzie dla "Las Vegas Sun" w styczniu 2008 roku, że jego ulubionym serialem jest "Prawo ulicy", a Omar grany przez Williamsa jest "fascynującą postacią" - przypomniał w tekście poświęconym zmarłemu magazyn "The Hollywood Reporter".

Aktor przez lata otwarcie opowiadał o swoich osobistych zmaganiach z narkotykami, w tym podczas kręcenia "Prawa ulicy". - Mówił, że wczucie się w rolę Little'a, który okrada dilerów narkotyków, miało na niego wpływ w prawdziwym życiu - napisał dziennik "New York Post".

Polski film walczy o Złotego Lwa. "Jest o kłamstwie, o manipulacji, o czymś, w czym cały czas funkcjonujemy". Zobacz wideo:

Polski film walczy o Złotego Lwa
Polski film walczy o Złotego Lwa
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Mama Ani Przybylskiej wspomina córkę: "Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i wróci"

Michalina Sosna została mamą. Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa

Anna Lewandowska obchodzi 33. urodziny. "Co roku podchodzę do tej daty coraz bardziej świadomie"

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Towfiqu Photography / Getty Images

Pozostałe wiadomości