Najnowsze

Mateusz Damięcki świętuje urodziny żony. "Robię to, żeby wkurzyć kilka osób, które liczą nam zmarszczki"

Najnowsze

Autor:
Nastazja
Bloch
Mateusz Damięcki, aktor

Mateusz Damięcki opublikował w sieci zdjęcie z żoną i opatrzył je wzruszającym opisem. Jak przyznał, znów nadszedł dzień, w którym ukochana jest od niego starsza. W dni urodzin partnerzy celebrowali święto, a także pokusili się o kilka słów skierowanych do osób, które nie są im życzliwe.

Mateusz Damięcki świętuje urodziny żony

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska zaczęli się spotykać 2011 r. Siedem lat później stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu miłość kwitnie, a jej owocem są synowie: urodzony w 2018 roku Franciszek oraz Ignacy, który na świecie pojawił się w 2020 roku. Ciekawe wyrywki z codzienności zarówno Mateusz, jak i Paulina publikują w mediach społecznościowych.

5 lipca aktor na Instagramie pochwalił się uroczym zdjęciem z żoną. Fotografię opatrzył opisem, za pomocą którego poinformował, że małżonka obchodzi urodziny. Co więcej, Mateusz delikatnie zwrócił się także do hejterów, który w każdym poście doszukują nie smacznych kąsków.

I znów nadszedł ten dzień. Moja żona od dziś przez kolejne 10 miesięcy będzie ode mnie starsza o rok. Fakt ten w wielu osobach wzbudza wiele emocji, kochani, na zdrowie! Paulinko @pmandrzejewska, skarbie, Ty wiesz, bo Ci przed chwilą powiedziałem na ucho, ale robię to również via Insta/Face, żeby wkurzyć kilka osób, które liczą nam zmarszczki i pojawiające się w różnych miejscach kilogramy. Kocham Cię całym sercem, bądź szczęśliwa, dziś, jutro i pojutrze jestem do Twojej dyspozycji

Życzenia dla solenizantki

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci życzyli Paulinie samych wspaniałości. Nie obyło się także bez tematu wieku. Jak przyznali fani, to tylko cyferki, które w związku i w życiu nie mają żadnego znaczenia.

"Ja też zawsze jestem do dyspozycji Paulinko @pmandrzejewska Wszystkiego najlepszego Kochana" - napisała Magdalena Lamparska. "Bądźcie szczęśliwi razem i każde z osobna! Pasujecie do siebie jak nikt!!!" - dodała Grażyna Wolszczak.

"Wszystkiego najlepszego dla żony. Dużo słońca i uśmiechu", "Wszystkiego najlepszego dla pięknej żony. Pozdrawiam żona starsza od swojego męża o 6 lat!!! Wiek to tylko liczby, liczy się miłość" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości