Małgorzata Ohme się przeprowadza. Zdradziła nam, gdzie teraz zamieszka

Autor:
Justyna
Piąsta
Małgorzata Ohme

Nastąpiły duże zmiany w życiu Małgorzaty Ohme. Prowadząca Dzień Dobry TVN opuszcza swoje dotychczasowe mieszkanie i przeprowadza się do podwarszawskiej miejscowości. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, dlaczego podjęła taką decyzję.

Małgorzata Ohme o przeprowadzce

Małgorzata Ohme pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest właśnie w trakcie przeprowadzki. Jej mieszkanie wypełniły kartony, do których musi zapakować cały swój dobytek. Przy okazji zmiany miejsca zamieszkania prowadząca Dzień Dobry TVN podzieliła się z fanami pewną refleksją.

Odpicowane mieszkanie

Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi
Odpicowane mieszkanie – amerykański dom na polskiej wsi Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Coś się kończy, coś się zaczyna. Można życie zapakować do kilku pudełek, przypominasz sobie, jak niewiele to znaczy. Przedmioty, nie życie. Koncentruj się na tym, co ważne. Dom nosimy ze sobą jak ślimaki i żółwie - napisała na Instagramie.

Zapytaliśmy Małgosię, dlaczego się przeprowadza i dokąd się przenosi. - Właściciele sprzedają mieszkanie, a ja nie mam kasy, żeby je kupić. Przeprowadzam się do siebie pod miasto, do Milanówka, skąd uciekłam, gdy miałam trzy prace, a dzieci poszły do liceum. Jedziemy tam na wakacje i pewnie zahaczymy o wrzesień - powiedziała Ohme w rozmowie z Karoliną Kalatzi z dziedobry.tvn.pl.

Przeprowadzka Małgorzaty Ohme Źródło: Materiały prywatne

Małgorzata Ohme szuka nowego mieszkania

Prezenterka planuje wrócić do Warszawy i kupić nieruchomość w stolicy, jednak, jak przyznaje, nie jest to takie proste.

- Szukamy mieszkania, ale ceny wzrosły o 30 proc. Nie ma ciekawych ofert na Powiślu, a to właśnie te okolice są dla nas dobre, bo moja córka Klara i córka Rafała mają tam szkoły - powiedziała nam Gosia.

Mimo wszystko Ohme cieszy się, że na kilka miesięcy zamieszka w spokojnym miejscu, gdzie będzie mogła się wyciszyć.

- Życie nauczyło mnie dostosowywania się do zmian. Traktuję to jako wyzwanie i szansę na lepsze życie, jeszcze lepsze. Teraz będę biegać, jeździć na rowerze, zdrowo żyć pod miastem. Taki mam plan na wakacje - podkreśliła prowadząca Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prywatne

Pozostałe wiadomości