Najnowsze

Jennifer Lopez wspiera Bena Afflecka w trakcie premiery filmu "Ostatni pojedynek"

Najnowsze

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?

Jennifer Lopez towarzyszyła swojemu partnerowi, Benowi Affleck'owi w trakcie premiery filmu Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek" w Nowym Jorku. Tam powstało zdjęcie, które poruszyło Mateusza Hładkiego.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są nierozłączni

Amerykańska premiera filmu odbyła się 9 października w teatrze Lincoln Center w Nowym Jorku. Para prezentowała się doskonale. Affleck założył na tę okazję klasyczny czarny garnitur i białą koszulę, a Lopez miedziany, połyskujący komplet. Doskonale było widać mięśnie jej brzucha, o których rozpisywały się gazety na całym świecie.

Mateusza Hładkiego urzekła natomiast inna fotografia, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych wokalistka. Widać na niej, jak zza kulis przygląda się partnerowi, który właśnie udziela wywiadów.

- Ona, wielka gwiazda, patrzy na niego zza kulis, podziwia i towarzyszy. Wszyscy komentują brzuch, a mnie akurat wzruszyło to zdjęcie - powiedział dziennikarz.

"Ostatni pojedynek"

"Ostatni pojedynek" to najnowszy film Ridleya Scotta. To opowieść o zdradzie i zemście z doskonałą obsadą. Obok Bena Afflecka zagrał Matt Damon. Aktorzy są również współautorami scenariusza. Na ekranach zobaczymy również m.in. Adama Drivera, Jodie Comer, Harriet Walter czy Nathaniela Parkera.

Dramat historyczny trafi do polskich kin 15 października tego roku. Fabuła oparta jest o prawdziwą historię ostatniego pojedynku w średniowiecznej Francji.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości