Najnowsze

Gosia Ohme zdradziła, z kim chciałaby wypić kawę. "Nie miałabym chwili zawahania"

Najnowsze

Autor:
Nastazja
Bloch

Małgorzata Ohme opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze znakomitą aktorką, a także zdradziła, że to właśnie z nią najbardziej chciałaby wpić kawę w swoim domu. Kim jest kobieta?

Małgorzata Ohme zdradziła, kim jest jej wymarzona rozmówczyni

Małgorzata Ohme ma na swoim koncie wiele rozmów ze znakomitymi gośćmi. Dziennikarka przez lata była bowiem redaktorką naczelną magazynu oraz serwisu dla rodziców. Współprowadziła reality show Big Brother, jak również wieczorne odcinki na żywo Big Brother nocą i Big Brother Raport, a we wrześniu 2019 dołączyła do obsady prowadzących program Dzień dobry TVN.

Mimo wszystko w jej marzeniach wciąż tkwi jedna osoba, z którą chciałaby porozmawiać prywatnie przy filiżance dobrej kawy. Z kim? Niedawno na instagramowym koncie prowadząca Dzień Dobry TVN opublikowała zdjęcie z Krystyną Jandą i przyznała:

Gdyby Ktoś zapytał, z kim najbardziej chciałabym wypić kawę w swoim domu, to nie miałabym chwili zawahania i byłaby to Ona 

Fani komentują zdjęcie Gosi

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Fani wyrazili swoją opinię, a także przyznali, że kochają i uwielbiają obie panie. Internautki zachwycały się również urodą Krystyny i Małgorzaty. "Kocham i uwielbiam", "Dwie takie piękne kobiety na jednym zdjęciu - to powinno być zabronione".

Zobacz wideo:

Dziennikarz, który wiedział za dużo
Dziennikarz, który wiedział za dużo Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości