Trendy modowe

"Vogue" na całym świecie ogłasza "nowy początek". Zobacz niezwykłe okładki polskiego wydania

Trendy modowe

Międzynarodowe edycje "Vogue'a" podjęły się wspólnego projektu i zjednoczyły się pod hasłem "New Beginnings". Dzięki temu w polskim wydaniu są dostępne aż 4 malownicze okładki, które już zachwyciły czytelników magazynu. Jak wyglądają?

Nowy początek według "Vogue'a"

Wydania wszystkich "Vogue'ów" zjednoczyły się i wrzesień przygotowały publikacje pod hasłem "nowy początek". Okładki każdego wydania na świecie powstały o wschodzie słońca, by symbolicznie podkreślić wiarę w to, że owy nowy początek jest pełen światła i nadziei. Wszyscy są bowiem przekonani o potrzebie zmian (nie tylko w branży mody), a z pomocą swoich bohaterów, fotografów, stylistów i dziennikarzy, magazyn "Vogue" chce pokazać, że patrzy z optymizmem w przyszłość.

- Po długiej izolacji wracamy do świata z nową energią i przekonaniem o potrzebie zmian . (...) Moim marzeniem jest tworzenie magazynu pełnego treści, które przetrwają próbę czasu. Magazynu, który warto kolekcjonować i do którego chce się wracać. Magazynu wpisującego się w nowy czas, w który właśnie wszyscy wkraczamy - napisała we wstępniaku do wrześniowego wydania magazynu nowa redaktor naczelna, Ina Lekiewicz.

Bohaterką polskiej edycji została Maja Zimnoch, a w malowniczych krajobrazach Ponidzia sfotografował ją jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów w branży mody, Andrew Jacobs. Przygotował nie jedną, ale trzy zjawiskowe okładki. Czwarta jest z kolei autorstwa malarki Faye Wei Wei.

Najnowsze okładki polskiego "Vogue'a"

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości