Trendy modowe

Innowacyjne połączenie mody i technologii w MODIVO. To prawdziwy lider na rynku

Trendy modowe

Autor:
Adrianna
Kowalczyk
Materiały prasowe Modivokampania Modivo

W dzisiejszych czasach ludziom coraz bardziej zależy na sprawnym robieniu zakupów, a także innowacyjnych rozwiązaniach. Naprzeciw temu wychodzi multibrand MODIVO, który jest pionierem Fashion-Tech na polskim rynku. W jaki sposób skutecznie dba o sumę wszystkich doświadczeń, emocji i przeżyć klienta?

Wysoka technologia w MODIVO

MODIVO od lat łączy modę z technologią, przez co wiele rozwiązań tego multibrandu jest niezwykle innowacyjnych. Pracownicy dbają o jak najlepszy customer experience, czyli dobrą opinię klientów, wynikającą z dotychczasowych doświadczeń z marką. Zauważają to osoby z branży, które w rankingu sklepów internetowych wyróżniły MODIVO, jako najbardziej innowacyjny sklep w kategorii Fashion. Wiadomo, że w ocenie jury na szczególne uznanie zasłużyły "nowoczesne technologie w branży modowej w Polsce, które ułatwiają zakupy konsumentom i wyznaczają nowe kierunki rozwoju na rynku e-commerce". Sporym plusem jest fakt, że brand oferuje klientom dostęp do ponad 250 wyselekcjonowanych marek premium w jednym miejscu. Sklep ma jednak także wiele innych udogodnień.

Udogodnienia w sklepie MODIVO

Przede wszystkim na uwagę zasługuje aplikacja MODIVO z atrakcyjnymi rabatami i funkcją tworzenia stylizacji. Dla marzących o zakupach przed wypłatą idealną opcją jest z kolei funkcja PayPo. Pozwala ona na zamówienie konkretnego przedmiotu i dokonanie zapłaty za jego zakup do trzydziestu dni bez żadnych dodatkowych opłat. 

Multibrand ma ponadto zintegrowane kanały sprzedaży i przejrzysty interfejs strony internetowej, a niedawno wprowadził również 100 dni na wymianę oraz zwrot. W ten sposób MODIVO wydłużyło czas, jaki mają klienci na podjęcie decyzji. Owa innowacja pozwoliła na przemyślenie zakupu, rozważenie i porównanie wielu opcji ze sklepu, a także komfortowe mierzenie ubrań, butów oraz akcesoriów w domowym zaciszu. Jeżeli ktoś jednak nie chce otrzymywać produktów pod domowy adres, może odwiedzić stacjonarne i nowoczesne sklepy z zupełnie nową opcją zakupową. Ubrania nie są w nich bowiem wyeksponowane na wieszakach, lecz można je zamówić na zlokalizowanych w salonach ekranach. Wówczas produkty odbiera się na miejscu w sklepie, gdzie można je od razu przymierzyć, bądź ewentualnie zwrócić.

Innowacyjny sklep Modivo i e-obuwie
Materiały prasowe Modivo

Zobacz także:

Autor:Adrianna Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe Modivo

Pozostałe wiadomości