Moda i Uroda

Nowy trend w pedikiurze. Wystające za buty paznokcie to hit sieci

Moda i Uroda

Autor:
Nastazja
Bloch
Nowy trend paznokciowy

Trendy modowe i urodowe zaskakują z dnia na dzień, a w sieci znaleźć można wiele inspiracji. Niektóre z nich są naprawdę… przerażające. W sezonie letnim, gdy częściej odkrywamy stopy, wiele pań decyduje się nie tylko na lakier hybrydowy, ale także na tipsy.

Nowy trend w pedikiurze

Słyszałyście kiedyś o tipsach na palcach u stóp? Pora zaznajomić się z tematem, bowiem długie paznokcie to obecnie hit sezonu. Jedno jest pewne - jedni je pokochają, inni znienawidzą. Jednak długie, kolorowe i wychodzące poza krawędź buta pazy wzbudzają sporo kontrowersji. Czy są praktyczne? Zdaje się, że nie. Do tego wyglądają, delikatnie mówiąc, upiornie. Jednak czego nie robi się dla mody?

Przedłużanie paznokci u stóp

Na przestrzeni lat moda na manicure nieustannie się zmieniała. Przerabialiśmy już neonowe kolory, cyrkonie, wzory, lakiery świecące w ciemności, a także paznokcie opiłowane w tzw. migdałki czy „łopaty”. Obecnie coraz więcej pań uwagę zwraca nie tylko na modną stylizację dłoni, ale także stóp. W salonach kosmetycznych coraz częściej słychać prośby o pedicure i przedłużanie paznokci. Niektóre z nich, szczególnie gdy zaczynają odrastać, są tak długie, że podwijają się pod buty.

Jak podoba się wam ten trend? My nie jesteśmy do niego przekonani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: boonchai wedmakawand/GettyImages, Instagram: @pedisrcool

Pozostałe wiadomości