Makijaż

Makijaż odmłodził ją o kilkadziesiąt lat? Internauci nie wierzą, że to ta sama osoba. "Po prostu czary"

Makijaż

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plotek.pl, TikTok
Produkty do makijażu, Chloe Waters

Chloe Waters to popularna tiktokerka, prezentująca w sieci swoje spektakularne metamorfozy. Celebrytka twierdziła, że dokonuje ich wyłącznie za pomocą odpowiednio dobranego makijażu, który potrafi odmłodzić każdą kobietę o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. - To niemożliwe, żeby to była ta sama osoba - skomentowali sceptycznie nastawieni internauci.

Makijaż odmładzający. Tiktokerka pokazała efekty przemiany

Chloe Waters zgromadziła na TikToku milion obserwatorów, którzy bacznie śledzą makijażowe poczynania influencerki. Kobieta słynie z prezentowania w sieci intrygujących metamorfoz. Najpierw pokazuje twarz w naturalnej wersji i tym samym uwydatnia wszystkie zmarszczki oraz wiotkość skóry. Następnie na tym samym nagraniu przedstawia swoją nową odsłonę - w pełnym makijażu zakrywającym wszelkie niedoskonałości, dzięki któremu wygląda o kilka dekad młodziej. Cera jest nieskazitelnie gładka, skóra naciągnięta, a rysy twarzy całkowicie odmienione.

Makijaż ust

Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?
Czy da się powiększyć usta gadżetami z Chin?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Metamorfozy Chloe Waters wzbudzają ogromne kontrowersje. Niektórzy internauci są pod ogromnym wrażeniem wizażowych umiejętności tiktokerki, inni natomiast węszą spisek i przypisują sukces wizualnej przemiany dostępnym w mediach społecznościowych filtrom. Najbardziej sceptyczni obserwatorzy przypuszczają, że profil prowadzą dwie kobiety w różnym wieku.

- Nie ma mowy, że to ta sama osoba!

- Moim zdaniem to duet matki i córki. To niemożliwe, żeby to była ta sama osoba!

- Oglądałem to tysiąc razy i nadal nie wierzę, że to ta sama osoba.

- Po prostu czary - oceniają w komentarzach.

Metamorfozy Chloe Waters - czy są prawdziwe?

Niepochlebne opinie nie powstrzymują Chloe Waters przed nagrywaniem i publikowaniem kolejnych filmików. Influencerka twierdzi, że swój młodszy wygląd zawdzięcza specjalnym kosmetykom oraz taśmom, które nakleja na twarz w celu naciągnięcia zwisającej skóry. Kobieta do tej pory nie odpowiedziała na pytania internautów o wiek. Mimo tego zapewnia, że jest z nimi w pełni szczera.

- Nie próbuję nikogo oszukać ani sprawić, by poczuł się głupi. Chcę tylko pokazać światu, że w każdym wieku można dokonać w sobie zmian - zaznacza w jednym z postów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plotek.pl, TikTok

Źródło zdjęcia głównego: netrun78/Getty Images

Pozostałe wiadomości