Moda i Uroda

25-latka ma największe usta na świecie. Lekarze ostrzegają, że może umrzeć. "To mnie nie powstrzyma"

Moda i Uroda

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
"Daily Mirror", o2.pl
Lekarze przeprowadzają operację, Andrea Ivanova

Andrea Ivanova dała się poznać opinii publicznej jako entuzjastka wszelkich operacji plastycznych. 25-latka wielokrotnie ingerowała w wygląd, kształt i rozmiar swoich warg, przez co została okrzyknięta posiadaczką największych ust na świecie. Teraz walczy o utrzymanie innego, równie kontrowersyjnego tytułu. Jakiego?

Bułgaria. 25-latka ma największe usta na świecie

Przygoda Andrei Ivanovej z zabiegami medycyny estetycznej rozpoczęła się w 2018 roku. Bułgarka była wówczas studentką filozofii. Niezadowolona z kształtu i rozmiaru swoich warg postanowiła delikatnie je wyrównać. Niedługo potem okazało się, że efekt jest dla niej niewystarczający. Kobieta uzależniła się od ingerowania w wygląd, poddając się coraz bardziej inwazyjnym metodom "upiększania". Na przestrzeni kilku lat wypełniła usta aż 32 razy, w wyniku czego zyskała miano posiadaczki największych na świecie. Na tym jednak nie poprzestała.

Operacje plastyczne

Czy można przewidzieć efekty operacji nosa?
Czy można przewidzieć efekty operacji nosa? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Andrea postanowiła zdobyć kolejny prestiżowy w jej mniemaniu tytuł. Z okazji obchodzonych w październiku 25. urodzin wstrzyknęła wypełniacze również w okolice szczęki. Tym samym została okrzyknięta właścicielką "najbardziej wydłużonego i spiczastego podbródka". By utrzymać osiągnięty rekord, zamierza poddać się kolejnym zabiegom.

- W zeszłym miesiącu były moje urodziny i świętowałam z wypełniaczami szczęki. Jestem zdeterminowana, aby zrobić więcej, ponieważ muszę wydłużyć i wyostrzyć podbródek. Tak bardzo chcę mieć ten rekord i jestem gotowa o niego walczyć - mówiła w wywiadzie dla "Daily Mirror".

Andrea Ivanova planuje kolejny zabieg medycyny estetycznej. Grozi jej śmierć

25-latka nie ukrywa, że dalsze ingerowanie w wygląd niesie za sobą duże ryzyko zdrowotne. Medycy ostrzegają, że dalsze wstrzykiwanie substancji wypełniających w jej przypadku może zakończyć się śmiercią. Andrea Ivanova lekceważy jednak przestrogi specjalistów. Zapowiada, że zrobi wszystko, by wyglądać tak, jak pragnie.

- Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma. [...] Lekarz powiedział, że uważa, że ​​znowu przesadziłam z wypełniaczami na brodzie. Było zbyt wiele zastrzyków, a będzie ich więcej - uprzedza.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: "Daily Mirror", o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: Morsa Images/Getty Images, Instagram

Pozostałe wiadomości