Związki i seks

Partner z nią zerwał, bo "była brzydka". Po rozstaniu zrobiła operacje plastyczne

Związki i seks

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Mężczyzna leży w łóżku, kobieta odchodzi

Frances Ledger to 25-letnia influencerka, która kilka lat temu całkowicie zmieniła wygląd. Kobieta przeszła operacje plastyczne twarzy i biustu, rozjaśniła i przedłużyła włosy oraz powiększyła usta, by pozbierać się po rozstaniu z partnerem. Na TikToku zaprezentowała efekty metamorfozy i mówi: "Nigdy więcej".

Wielka Brytania. Przeszła operacje plastyczne, bo zerwał z nią partner

Frances Ledger dała się poznać internautom jako długowłosa blondynka z pełnymi ustami i dużym biustem, które są wynikiem podejmowanych przez lata operacji plastycznych. Kobieta jest zadowolona ze swojego wyglądu, jednak nie może pogodzić się z powodem, dla którego w ogóle podjęła się wizualnych zmian.

Niegdyś była brunetką o naturalnych rysach twarzy, a całkowitą metamorfozę przeszła po bolesnym rozstaniu z partnerem. Usłyszała wówczas od niego bardzo przykre słowa.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Jesteś brzydka, już cię nie chcę i nikt inny nie będzie chciał - miał powiedzieć kończący relację mężczyzna.

Frances Ledger niezwykle mocno przeżyła tę okrutną krytykę. By odzyskać pewność siebie, poprosiła o pomoc chirurgów plastycznych oraz stylistów. Jak dziś przyznaje, mimo zmian i zadowolenia z wyglądu nadal ma problemy ze zbyt niskim poczuciem własnej wartości.

- To mnie totalnie złamało. Operacje plastyczne, przedłużenie włosów, zmiana koloru na blond, wypełniacze, brak pewności siebie. A to wszystko przez i dla chłopaka. Nigdy więcej - napisała na TikToku.

Metamorfozy. Tiktokerka żałuje operacji plastycznych

Nagranie prezentujące efekty metamorfozy Frances Ledger stało się w sieci istnym viralem oglądanym przez setki tysięcy osób. Internauci próbowali podnieść 25-latkę na duchu i zapewniali, że zarówno jej naturalna uroda, jak i wygląd osiągnięty dzięki ingerencji chirurgów plastycznych nie są podstawą samoakceptacji, która powinna mieć swoje źródło we wnętrzu i zdrowej psychice.

- Dziewczyno, byłaś naturalnie ładna, teraz nadal jesteś ładna. Jedynym problemem jest to, że tego nie widzisz. Jesteś naprawdę piękna - przekonywali.

- Kobieto, jesteś piękna przed i po, i zawsze pamiętaj o swojej wartości! - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Heide Benser/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości