Horoskop

Horoskop tygodniowy na 3-9 października. Przed nami tydzień pełen wrażeń

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
Tablica gwiazd

Sprawdź horoskop na nadchodzący tydzień 3-9 października. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? W ciągu najbliższych dni nie będzie wielu dużych układów pomiędzy planetami, ale to nie oznacza, że przed nami nudny tydzień, wręcz przeciwnie!

Po pierwsze jesteśmy tuż po wyjściu Merkurego z ruchu wstecznego (2.10), zatem wszelkiego rodzaju sprawy papierowe, formalne i urzędowe zaczną się układać, a pisma i odpowiedzi na które czekamy, spływać do adresatów. Po drugie potężny i mroczny Pluton również zakończy retrogradację (8.10), co w znaczny sposób przyspieszy transformacje i zmiany dotyczące skostniałych systemów władzy, a w naszych prywatnych sferach życia pomoże w podjęciu trudnych decyzji.

Po trzecie czeka na nas intensywna, jesienna Pełnia Księżyca zwana Księżycem Myśliwych (9.10), która będzie miała dość nerwowy i gwałtowny charakter, ponieważ odbędzie się w znaku Barana. Wielu przedstawicieli zodiaku pod koniec tygodnia może reagować nieadekwatnie do sytuacji i z byle powodu unosić się gniewem. Przed nami tydzień pełen gorących emocji i ważnych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy na 3-9 października dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W każdym, kolejnym dniu tygodnia będziesz odczuwać coraz mocniejsze działanie nadchodzącej Pełni Księżyca, która wypadnie w twoim znaku zodiaku (9.10). Wszystkie działania, które miałeś w planach bardzo przyspieszą. Pierwsze dni tygodnia będą wiązały się z dużą presją w miejscu pracy oraz dość ostrą rywalizacją, która się wywiąże pomiędzy tobą, a kilkoma odwiecznymi rywalami. Na szczęście niebo bardzo ci sprzyja i powinieneś bez trudu poradzić sobie z osobami, które chcą ci coś udowodnić. Uważaj jednak w środę (5.10) trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem może przynieść zwiększoną ilość kontroli dotyczącą rożnych dziedzin i spraw. Weekend upłynie już całkiem pod dyktando Księżyca Myśliwych. Pod wypływem pierwszej, jesiennej Pełni Księżyca w twoim własnym znaku, możesz być bardziej niż zwykle gwałtowny, szybki w podejmowaniu decyzji i nieobliczalny jeśli chodzi o kontakty z innymi. Obowiązkowo noga z gazu.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Pierwsze dni tygodnia będą upływać dość harmonijnie i pozytywnie. Skupisz się na przyziemnych, materialnych sprawach, na pracy, porządkach i zakupach do kuchni. Bardzo dobrze podziała na ciebie ziemski trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem, który nastąpi w środę (5.10). Dzięki temu układowi zdobędziesz cenne informacje, przyswajanie wiedzy będzie wyjątkowo łatwe, a egzaminy lub sprawdziany nie przysporzą ci żadnych problemów. Rozmowa z jakimś autorytetem będzie przyjemnością. Niestety wraz ze zbliżającą się Pełnią Księżyca w znaku Barana humor zaczną ci psuć ludzie, którzy nie potrafią się zachować odpowiednio do sytuacji. Możesz znaleźć się w środowisku osób agresywnych, napastliwych i kłótliwych, co będzie się wiązało z twoim stresem. Weekendowe imprezy mogą nie pójść zgodnie z planem.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Przed tobą dni, które nie pozwolą ci na wypoczynek, ani na zwolnienie tempa działań. Merkury ruszył do przodu i to, co jawiło się jako sprawy odłożone na półkę lub na bliżej nieokreślony termin w przyszłości, nagle okażą się pilne, aktualne i wymagające natychmiastowej interwencji, Nie oznacza to, że jest to zła wiadomość, ale wręcz przeciwnie to doskonałe wieści. Bywało, że już machnąłeś ręką na pewne kwestie jako nieosiągalne, a teraz okazuje się, że można coś załatwić i to szybciej niż przypuszczasz. Pozytywny, ziemski trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem (5.10) posadzi cię do negocjacji z osobami wyżej postawionymi, dzięki czemu ugrasz jakiś smaczny kąsek. Nadchodząca Pełnia Księżyca w sprzyjającym ci znaku Barana (9.10) nakręca cię fizycznie i dołoży życiowych ambicji. Poczujesz, że możesz żyć jak chcesz i sam sobie wyznaczasz zasady.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Znajdujący się w opozycyjnym znaku Koziorożca Pluton zaczyna ruch prosty (8.10), co wpłynie na ciebie uświadamiająco i rozwojowo. W szczególności Raki urodzone w trzecim dekanacie znaku będą zrywać z dotychczasowymi ograniczeniami i kajdanami, które w przeszłości sama sobie założyły. Czas wejść w nowe i odważnymi posunięciami zawalczyć o swoje szczęście. Rozmowy o nową pracę? Trudne egzaminy? Oddawanie pod ocenę dużego projektu? Podpisywanie aktów notarialnych? Oczywiście jak najbardziej tak! Wszystkie te sprawy znajdują swój szczęśliwy adres w środę (5.10), kiedy na niebie uściśli się trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem. Bliżej weekendu zrobi się ciut zbyt nerwowo. Te wszystkie mocne wydarzenia i brzemienne w skutki decyzje będą cię sporo kosztować i nie chodzi tu o pieniądze. Bóle głowy, chore zatoki, dolegliwości żołądkowe wymuszą na tobie solidny wypoczynek.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W tym tygodniu wszystko powinno układać się jak na zamówienie, aby zadowolić twoje nawet najbardziej wybredne zachcianki. Zbliża się pierwsza, jesienna Pełnia Księżyca, która będzie mieć swoje miejsce w ognistym trygonie, zatem popłyniesz wraz ze sprzyjającym prądem. Przybędzie ci atrakcyjnych znajomości i w odpowiednim momencie przeskoczysz z niższego na wyższy pułap w hierarchii zawodowej. W życiu miłosnym zrozumiesz, że jeśli coś nie rokuje, to czas się z tym pożegnać i zrobić miejsce dla kogoś, kto już od dłuższego czasu ściąga twoją uwagę i pragnie jak najlepiej wypaść w twoich oczach. Możesz liczyć na różnorakie sposoby, aby ułatwić sobie w tym tygodniu życie i z nich skorzystasz. Nie zmarnujesz okazji do flirtowania, wręcz przeciwnie w weekend wyjdziesz z daleko posuniętą inicjatywą.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Szybko bierz się za okazje, które los rzuca ci pod nogi. Grzech się po nie nie schylić. Pierwsze dni tygodnia będą dla ciebie miłą odmianą prawie pod każdym względem. Merkury, który przebywa u ciebie w znaku, jest już w ruchu prostym i daje ci merytoryczne oraz energetyczne zaplecze do tego, aby przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia umysłowe i logistyczne. W środę pojawi się jakaś jakaś fantastyczna, finansowa lub zarobkowa szansa. Możesz wejść na czyjeś miejsce, awansować, skorzystać z programu premii w firmie lub wymiany studenckiej jeśli jeszcze studiujesz. Trygon Merkurego i Plutona (5.10) to twoja uprzywilejowana pozycja. Można powiedzieć, że wchodzisz bocznymi drzwiami przed wszystkimi a towar reglamentowany dostaniesz spod lady. Bliżej weekendu atmosfera trochę zgęstnieje i będziesz mieć do czynienia z fochami bądź zazdrością otoczenia.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Zanim układ na niebie trochę się poluzuje i twoją uwagę przykują nowe osoby, w towarzystwie których będziesz się obracać, to niestety masz do przeżycia ciężki tydzień w miejscu pracy. Zwalające się na głowę zaległości, ciężkie rozmowy z pionem kierowniczym, w szkole same sprawdziany i złośliwości ciała pedagogicznego dadzą ostro popalić. Nie będzie lekko, tym bardziej, że kondycja fizyczna będzie kiepska, szczególnie w środę (5.10). W weekend za sprawą Pełni Księżyca w opozycyjnym znaku Barana wyjdziesz do świata i ludzi. Będziesz flirtować na potęgę i odreagujesz trudy odchodzącego tygodnia na kilku udanych imprezach towarzyskich i kulturalnych. Uważaj, aby nie przesadzić z alkoholem, ponieważ pokusa, aby zaznać mocnych używek będzie ogromna.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Niebo stawia na ciebie. Przynajmniej do weekendu. Masz mocne atuty, z których trzeba korzystać i nie oglądać się na to, że ktoś inny nie przygotował się tak dobrze jak ty. Czas okazać odrobinę twojej już przysłowiowej, skorpioniastej bezwzględności. W środę trygon pomiędzy Merkurym a Plutonem sprawi, że zrealizujesz swój plan nie przejmując się zdaniem zadziwionego twoją skutecznością otoczenia. Możliwa znaczna podwyżka lub wdrapanie się na sam szczyt korporacyjnej drabinki. Jeśli się uczysz masz szansę zostać przewodniczącym klasy, a nawet szkoły.

Powrót patronującego ci Plutona do ruchu prostego (8.10) zwiastuje zbieranie owoców i plonów, które posiałeś wiele miesięcy temu. W weekend uderzy ci do głowy adrenalina, możesz zbytnio się unosić, bądź wpaść w przesadną euforię, zatem tonuj emocje, nawet jeśli masz powody do radości.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Wygląda na to, że w tym tygodniu w domu będziesz gościem. Życie zmusi cię do zaangażowania się w wiele spraw, które są ważne dla innych, ale niekoniecznie powinny być priorytetem dla ciebie. Nie braknie ci energii ani entuzjazmu do działania. Jowisz nadal mocno świeci na wieczornym niebie, a ty właściwie nie wiesz co zrobić z roznoszącymi cię pomysłami. Najlepiej spisz sobie listę i wykreśl te, które są mniej rokujące. Odkryjesz w sobie jakieś nowe pasje i talenty, które do tej pory zdawały się być ci obce. Zagranica zaprasza cię do siebie, jeśli nie bezpośrednio to przez osoby, które spędziły wiele lat poza granicami kraju lub za pomocą wieści zza oceanu. Pełnia Księżyca w sprzyjającym ci znaku Barana (9.10) odblokuje jakieś możliwości wyjazdów i zwiedzania, na których ci zależało. Ustąpią bóle ud lub palpitacje serca.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Od dłuższego już czasu jesteś zamyślony, zamknięty w sobie i skupiasz się na tym, co ci w duszy gra. Słusznie przeczuwasz, że stoisz u progu dużych, życiowych transformacji. Znajdujący się w twoim znaku od wielu lat Pluton zmienia cię jako człowieka, partnera i pracownika, odsiewa rzeczy nieistotne od prawdziwych wartości. Już niebawem skończy się ruch wsteczny tej odległej planety (8.10) i dzięki temu nabierzesz pewności, co do swoich wyborów i kroków, które zamierzasz podjąć. Zmienisz swoje podejście do pracy, świat przestanie się kręcić wokół obowiązków. Pełnia Księżyca w znaku Barana (9.10) nie jest dla ciebie łatwą sprawą, ponieważ stoi w kwadraturze z twoją fazą zodiakalną. W weekend możesz mieć poczucie, że życie partnerskie wymyka się spod kontroli, ale to dobrze, ponieważ najwyższy już czas na to, aby emocje wzięły górę nad narzucaną rolą. Powiesz rodzinie co masz na końcu języka od miesięcy i dorzucisz jeszcze parę spraw leżących na żołądku.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Poczujesz się pewniejszy siebie i swoich racji. W tym tygodniu nie liczysz się z ograniczeniami, co będzie nieść ze sobą również pewne zagrożenia. Odrzucisz od siebie dyplomację i taktowne unikanie odpowiedzi wprost, a zamiast tego zaprezentujesz światu swoją ostrzejszą i mniej przyjemną stronę. Twoi znajomi i osoby bliskie będą zdziwione twoim zachowaniem, ale ty jesteś już zmęczony robieniem tego co wypada. W związku ze swoim postępowaniem staniesz się obiektem plotek i obmowy, co spłynie po tobie jak po kaczce, ale pamiętaj, że kropla drąży skałę i ktoś na wyższym stanowisku w końcu przychyli ucha do tych mało pochlebnych słów. W weekend szykują się jakieś szalone wyprawy i odreagowanie stresu za pomocą szukania przyprawiających o zawrót głowy doświadczeń. Jeśli poszukujesz mocnych wrażeń, bądź pewny że je znajdziesz.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Staniesz się dość niepokorna i a nawet jak na ciebie dość czupurna. Nie będziesz grzecznie czekać na polecenia wydawane przez otoczenie. Sama staniesz się sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Postawisz na samodzielność i spełnianie swoich ambicji życiowych i zawodowych. Marzysz o randce z nieznajomym mijanym codziennie w piekarni? Nic prostszego. W środę przejmiesz inicjatywę i zaproponujesz spotkanie bądź wymienisz się numerami telefonów. Nagle nic nie będzie ci straszne. Brawo, brawo, ale postaraj się, aby był to raczej dłuższy trend niż jednorazowy zryw. W weekend Pełnia Księżyca w znaku Barana jeszcze bardziej podgrzeje twoje serce i zapragniesz prawdziwych namiętności. Mocne kino akcji lub wyjście na ściankę wspinaczkową to najlżejsze z twoich pomysłów.

Podstawowy rozkład tarota

Jest to najprostszy i najbardziej uniwersalny rozkład na 3 karty. Jest dobry dla osób, które rozpoczynają swoją drogę z astrologią. Stawia się go w sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka odpowiedź na nurtujące nas pytanie i nie ma potrzeby poddawania odpowiedzi analizie. Można go używać do pytań o uczucia, zdrowie czy pieniądze. Takie ustawienie rozkłada się jedynie z kart arkan wielkich. W tym celu należy przetasować talię, przełożyć ją trzy razy i wylosować 3 karty. Następnie układa się je spodem do góry w pozycji odwróconego trójkąta. Dwie pierwsze karty są podstawą, a trzecia wierzchołkiem. Pierwsza karta wskazuje przeszłość, druga teraźniejszość, a trzecia przyszłość.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości