Horoskop

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. To dobry czas na rozwój

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Znaki zodiaku wpisane w okrąg
monsitj/Getty ImagesHoroskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. To dobry czas na rozwój

Sprawdź, co Cię czeka w horoskopie tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku od 7 lutego do 13 lutego 2022 roku. Słońce przez najbliższe dni będzie przebywać w znaku Wodnika. Księżyc przez cały tydzień rośnie i dąży do Pełni w znaku Lwa, która nastąpi w kolejnym tygodniu.

We wtorek (8.02) na niebie utworzy się pozytywny trygon Marsa i Urana w żywiole ziemi, który pomoże Nam w ułożeniu sobie spraw finansowych i dobrym zarządzaniu pieniędzmi. Tego samego dnia Srebrny Glob będzie w fazie Pierwszej Kwadry, która wspomaga rozwój i wzrost tego na czym się skupiamy. W piątek (11.02) koniunkcja Merkurego i Plutona w znaku Koziorożca pomoże w uporządkowaniu papierów i stworzeniu bardzo konkretnych i realnych planów dotyczących pracy, remontu, ekonomii czy szkoły i egzaminów. Koniec tygodnia to doskonały czas, na ubicie interesów, na których Nam zależy.

Horoskop tygodniowy od 7 do 13 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

W ciągu najbliższych dni niebo nie pozostawi Ci wiele czasu na rozrywkę. Będziesz skupiony na sprawach zawodowych i formalnych. Trygon Twojego patrona Marsa i Urana (8.02) sprawi, że tydzień rozpoczniesz mocnym wejściem i zaskoczysz wszystkich tym jak bardzo jesteś skuteczny i… poukładany. Czasem zdarza się nawet Tobie. Ubijesz jakąś transakcję, podejmiesz poważne wyzwania, zdasz egzaminy. W tematach rodzinnych i partnerskich niestety trochę gorzej. Wenus nadal przebywa w kwadraturze do twojego znaku, dlatego wymarzone randki mogą nie dojść do skutku.

Horoskop tygodniowy - Byk

To może być Twój wymarzony tydzień. Pierwsza Kwadra Księżyca w Twoim znaku i trygon Marsa i Urana w żywiole ziemi (8.02) wyniesie Cię wysoko. Możesz podjąć się wielkich zobowiązań. Rób to śmiało, ponieważ bez problemu im podołasz. Zdecydowanie lepiej również w kwestiach finansowych, dawne, zaległe wypłaty trafią na Twoje konto. Możliwa obietnica podwyżki bądź awansu. Otoczenie nareszcie doceni Twój profesjonalizm. W kwestiach miłosnych także wieje lepszy wiatr. Poszukasz rozrywki w doborowym towarzystwie i w weekend po owocnym wysiłku całego tygodnia będziesz się świetnie bawił.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twój patron, czyli Merkury, śmiało poczyna sobie w znaku Koziorożca i pędzi do przodu. Będziesz skupiony na obowiązkach, nareszcie przestaniesz się spóźniać i ze wszystkim uwiniesz się zgodnie z terminami. To doskonałe dni na podpisywanie umów i wizyty w urzędach. Możesz również zapowiedzieć formalną wizytę w urzędzie lub u notariusza. Ten tydzień upłynie Ci na obowiązkach i poważnym podejściu do życia. Nie ukrywajmy – w Twoim przypadku to się teraz bardzo przyda. Koniunkcja Merkurego i Plutona (11.02) pomoże w odkryciu jakieś tajemnicy, odnalezieniu zagubionej rzeczy lub rozwikłaniu zagadki.

Horoskop tygodniowy - Rak

Twój opiekun – Księżyc - odnawia swoją tarczę, a Ty nabierasz sił i energii. Twoją uwagę zaprzątną kwestie domowe i rodzinne oraz zorganizowanie najbliższym jakiejś uroczystości bądź spotkania. W najbliższych dniach będziesz bardziej skupiony na sprawach wewnętrznych i intymnych niż na świecie zewnętrznym. Twoją głowę zaprzątnie poprawienie sobie codziennego bytu. Możesz na poważnie pomyśleć o zakupieniu jakieś nieruchomości, wykupieniu starego ,,em’’ albo na inwestycji w remont bądź działkę. W tym tygodniu śmiało decyduj się na jakiś większy wydatek. Jeśli chcesz zmienić auto, starasz się o kredyt lub kupujesz sprzęt elektroniczny, to termin jest doskonały.

Horoskop tygodniowy - Lew

Planety układają się na niebie w trudnym położeniu. Pierwsza Kwadra Księżyca będzie odbywać się w kwadraturze do Twojego znaku (80.2), co spowoduje napięcia i nieporozumienia. Trzeba będzie pochylić kark i zacisnąć zęby. Uchylę rąbka tajemnicy i pocieszę Cię, że w kolejnym tygodniu Pełnia Księżyca wypadnie w Twoim znaku, co bardzo Cię wzmocni, ale na razie trzeba się jeszcze trochę wysilić. W najbliższych dniach czeka Cię trudna pod kątem emocjonalnym atmosfera. Będziesz zmuszony podjąć ciężkie, partnerskie bądź personalne decyzje. W sprawach zdrowotnych coś Cię zaniepokoi, może dojść do jakiegoś nieporozumienia, które wyjaśni się dopiero pod koniec tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Na niebie rewelacyjne układy. Mam dla Ciebie, Panno, doskonałe informacje. Twoje serce wypełni radość, optymizm i satysfakcja płynąca z wykonywanej pracy. Finansowe trudności i niepokoje, które ostatnio Cię gnębiły, odejdą w cień. Poczujesz się doceniona w pracy i atrakcyjna w partnerstwie. Korzystna dla Ciebie kwadra Księżyca w znaku Byka (8.02), jak również zbliżająca się koniunkcja Merkurego i Plutona (11.02), wywindują Cię bardzo wysoko. Osiągniesz sukcesy zawodowe i edukacyjne. Poczujesz się raźniej, silniej, zadziałasz bardziej energicznie. W partnerstwie zrobi się ciekawie, a temperatura uczucia wzrośnie.

Horoskop tygodniowy - Waga

Nie będzie to tydzień, w którym coś przyjdzie Ci bez wysiłku lub jako prezent od Losu. Niestety czekają Cię dni wypełnione pracą po brzegi. Na czas łapania promocji i okazji musisz trochę poczekać. Wokół Ciebie w środku tygodnia wytworzy się nieprzyjemny chaos. Uważaj, abyś w czwartek bądź w piątek nie została uwikłana w jakąś aferę bądź niebezpieczną kłótnię. Możliwy zawodowy konflikt innych osób. W kwestiach edukacyjnych będzie bardzo stresująco. Rozwiązania, które proponują inni, są dla Ciebie w tym tygodniu nie do zaakceptowania. Ze zdrowiem i samopoczuciem również poniżej oczekiwań.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Poczujesz się raźniej, pełen radości życia, nadziei i energii do działania. Mars i Uran utworzą korzystny dla Ciebie układ, który będzie wspierał Twoje marzenia (8.02). Możesz się kimś zauroczyć. Ktoś się zafascynuje Tobą i to z wzajemnością. Poprawi się stan Twojego portfela. Przed Tobą doskonałe dni, w trakcie których postaraj się zrobić jak najwięcej, ponieważ kolejny tydzień przyniesie pewne utrudnienia. Teraz jednak ciesz się sukcesami i powodzeniem, również w kwestiach zdawania egzaminów i uzyskiwania zaliczeń. W piątek bliskie spotkanie Merkurego i Twojego opiekuna, czyli Plutona, pomoże Ci we wszelkich działaniach mających na celu ugruntowanie Twojej pozycji bądź pomnożenie majątku.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Niestety niebo promuje teraz inne znaku zodiaku, a Ciebie zostawiło samemu sobie. Tak też możesz się czuć w najbliższych dniach. Nieco smutny i opuszczony. Nie trzymaj nosa na kwintę, nie leży to przecież w Twojej naturze. Chwila odpoczynku od imprezowania i znajomych oraz refleksja w samotności też Ci się przyda. W kwestiach uczuciowych poczujesz niepewność i brak gruntu pod nogami. Możesz mieć jakieś wątpliwości dotyczące uczciwości Twoich partnerów, zarówno tych sercowych jak i biznesowych. To, czy Twoje podejrzenia są słuszne, okaże się w piątek i sobotę. Na razie zajmij się swoją kondycją, regeneracją i przyjrzyj się potrzebom ciała fizycznego.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Siły planetarne skupiają się w tym tygodniu na ziemskim trygonie, do którego Ty również należysz, zatem możesz spodziewać się bardzo owocnego i dobrego zawodowo okresu. W Twoim otoczeniu zaroi się od obiecujących kontaktów i świetnych układów zawodowych. Wszystko Ci się uda, wszystko powinno iść zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej. Masz możliwość pokazać swoją wyższość nad konkurencją. Wygrasz w jakimś sporze o kompetencje lub konkursie. Twoje umiejętności zostaną docenione. Koniunkcja Merkurego i Plutona w Twoim znaku (11.02) nie da innym szans również w kwestiach atrakcyjności partnerskiej. Będziesz poza stawką. Ktoś ulegnie Twoim urokom bez pamięci.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Twój patron i opiekun, czyli Uran, będzie odbierał wsparcie ze strony Marsa (8.02), dostaniesz mocny impuls do tego, aby zacząć coś nowego. Wejść w jakieś projekty zawodowe, ruszyć z jakimś długofalowym przedsięwzięciem. Niestety nie będzie to takie proste. Kwadra Księżyca w znaku Byka postawi na Twojej drodze utrudnienia i przeszkody. To dla Ciebie lekcja wytrwałości i cierpliwości. Czy naprawdę zależy Ci na czymś, czy tylko tak mówisz? Ile jesteś w stanie poświęcić dla swoich marzeń? Ten tydzień przyniesie na to odpowiedź. Twoja sytuacja uczuciowa również będzie skomplikowana, ale czy kiedyś było inaczej? Ty przecież lubisz nieoczywiste układy partnerskie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Najbliższe dni przygotowały dla Ciebie sporo dobrych niespodzianek i miłych udogodnień. Sprawy Twojego serca przyjemnie Cię zaskoczą. Ktoś będzie zabiegał o Twoje względy i rozwieje Twoje miłosne wątpliwości. Świetnie również w kwestiach zawodowych – dokończysz jakieś zadania i spotkasz się z uznaniem otoczenia oraz pochwałami kierownictwa. Finanse również będą w lepszej kondycji. Czerp profity, nie siedź w domu, ciesz się pozytywnym rozwojem wypadków. Humor i zdrowie dopiszą Ci bardziej niż w poprzednich dniach, warto z tego skorzystać i więcej się poruszać na otwartej przestrzeni.

Walentynki a słowiaństwo

14 lutego obchodzone jest święto zakochanych, czyli walentynki. Zwyczaj ten pochodzi od świętego Walentego, czyli patrona zakochanych. Jednak Słowianie podobne święto obchodzili w zupełnie innym czasie. Współczesne święto obchodzone jest dopiero od lat 90. XX wieku. Dawniej to w Noc Kupały obchodzono "słowiańskie walentynki". Wspólne poszukiwania kwiatu paproci miało na celu podnieść emocje między parą i zaognić uczucie.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: monsitj/Getty Images

Pozostałe wiadomości