Horoskop

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 r. Co nas czeka?

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Sylwester
Chordecki
Cyfry

Cyfry mogą czasami zdradzać więcej niż litery. Tak przynajmniej jest w numerologii. Sylwester Chordecki przygotował specjalny, wiosenny horoskop na majówkę. Czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach?

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Jedynka

W najbliższym czasie Numerologiczne Jedynki będą mogły spodziewać się szczęśliwych zbiegów okoliczności oraz różnorakich okazji osobistych, zawodowych, jak i biznesowych. Znajdziecie się jako pierwsze w odpowiednim miejscu, czasie oraz między właściwymi osobami. Warto będzie słuchać ludzi oraz korzystać z uzyskanych informacji. Dyskrecja okaże się najskuteczniejszym narzędziem przy realizacji celów. Czas sprzyjać będzie udanym wyjazdom, nawet tym dalekim. Unikaj zbyt dużych kompromisów oraz nie kupuj sobie świętego spokoju, ponieważ dając palec, oddasz rękę. Stosuj się do ogólnych zasad BHP, a unikniesz małych urazów.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Dwójka

W najbliższym czasie Numerologiczne Dwójki mieć będą dobrą rękę do handlu, pośrednictwa oraz sprzedaży, tego rodzaju aktywności przyniosą dodatkowe pieniądze oraz znajomości. Jeśli jesteś w związku, nie pokazuj swojego partnera, gdyż to, co Twoje, atrakcyjnym będzie dla innych osób! Wiele Dwójek będzie mieć szanse na stworzenie nowej relacji lub pogłębienie aktualnej. Dobry czas, by zadbać o zdrowie i ciało, aczkolwiek odradzałbym radykalne zmian wyglądu. Jeśli masz niezałatwione sprawy w urzędach, załatw je jak najszybciej, a zrealizujesz je łatwiej, niż zakładałaś. Sprawdzaj ważność dokumentów, by nic Cię nie zaskoczyło przy ewentualnych wyjazdach. Unikaj arbitrażu w cudzych sprawach oraz nie nadwyrężaj kręgosłupa.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Trójka

W najbliższym czasie Numerologiczne Trójki cieszyć się będą doskonałą intuicją, korzystajcie z niej dla siebie, jak i dla innych. Niektóre Trójki będą mogły spróbować swojego szczęścia w loteriach, konkursach oraz grach liczbowych. Wiele wewnętrznych niepokoi przeminie, jednakże ważnym będzie planowanie nowych aktywności i celów. Aktualne postanowienia w dużej mierze uda się zrealizować polegając na sobie. Jeśli jesteś w związku, unikaj prowokacji w celu wywołania zazdrości, gdyż może to obrócić się przeciwko Tobie. Jeżeli poszukujesz miłości, wystrzegaj się zazdrośników, bycie na wyłączność i brak wolności w relacji to nie Twoja melodia. Zachowaj uważność przy podpisywaniu dokumentów. Zdrowotnie uważaj na alergie.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Czwórka

W najbliższym czasie Numerologiczne Czwórki mogą spodziewać się powrotów do dawnych relacji oraz znajomości. Dla starych projektów lub spraw zapali się zielone światło. Będzie to dobry czas do wprowadzania nowych rozwiązań oraz niekonwencjonalnego myślenia. Hasło "Potrzeba matką wynalazku" będzie Ci towarzyszyć w wielu sytuacjach. Twoje wprawne oko wyłapie błędy oraz nieścisłości, niewiele da się przed Tobą ukryć! Chroń swoje dokumenty oraz urządzenia przed zgubą lub uszkodzeniem. Nie ujawniaj swoich haseł lub kodów osobom postronnym. Niektóre osoby będą Cię kopiować lub przypisywać sobie Twoje zasługi wiec zaznaczaj swoje prawa i obecność zawczasu! Zdrowotnie zadbaj o wchłanialność substancji do organizmu, uzupełnij poziom witamin i mikroelementów w diecie.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Piątka

W najbliższym czasie Numerologiczne Piątki powinny zwrócić większą uwagę na osoby starsze w rodzinie oraz unikać i być wyczulonymi na różnego rodzaju intrygi, oraz manipulacje, ktoś może próbować wciągnąć Was w swoje rozgrywki! Unikajcie też zbyt dużej otwartości i nie opowiadajcie o swoich słabościach, ponieważ znajdą się osoby chętne, by to wykorzystać przeciwko Wam. W tym czasie może upaść kilka Waszych autorytetów a osoby, które miały być idealne, stracą w Waszych oczach. Jeśli zachowacie ostrożność i uniknięcie wyżej wymienionych pułapek, pojawi się u Was duża szansa na specjalizację zawodową, wymyślenie genialnego pomysłu, patentu lub rozwiązania, które zapewni Wam bezpieczeństwo na wiele miesięcy, a nawet lat. Zapisuj swoje myśli oraz pomysły. Zdrowotnie zadbaj o sprawy laryngologiczne.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Szóstka

W najbliższym czasie Numerologiczne Szóstki mieć będą dużą łatwość w załatwianiu spraw urzędowych, wyjaśnianiu i prostowaniu spraw starych oraz wszelkich czynności związanych z nieruchomościami. Jeśli wcześniej spotkałaś się z odmową w urzędzie, rodzinie lub przy rekrutacji do pracy, teraz warto spróbować ponownie. Czas wiosny dla Szóstek to czas robienia porządków dookoła siebie, ale także porządków ze swoim ciałem i zdrowiem. Nie bagatelizuj sygnałów swojego ciała, zadbaj o komfort wątroby i doby sen, by pozwolić mu się zregenerować. Kupno, sprzedaż, zamiana, remont nieruchomości się powiodą. Uważnie czytaj dokumenty! Możesz wejść w posiadanie niewygodnych informacji na temat znajomych. Niektóre osoby zechcą stawiać Cię przed faktem dokonanym.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Siódemka

W najbliższym czasie Numerologiczne Siódemki powinny być szczególnie uważne w kwestiach prawnych, to co podpiszecie lub na co się zgodzicie, może mieć długi wpływ na Wasze życie. Unikajcie ryzyka zarówno w sensie prawnym, jak i osobistym. W relacjach osobistych, rodzinnych lub towarzyskich możecie mieć poczucie niedocenienia, ale nie przejmujcie się tym, są ludzie, dla których jesteście ideałem, tylko Wy ich nie zauważacie. Dobry czas na zmiany zawodowe, ubieganie się o awans, podwyżkę lub szkolenie. Konkurencyjna firma może do Was puszczać oko. Dobry czas na powiększanie się rodziny, ale tez łatwość w przybieraniu na wadze. Jeśli chcesz uprawiać sport na wiosnę, to zadbaj o prawidłowość wykonywania ćwiczeń oraz BHP. Dbaj o nerki i pęcherz.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Ósemka

W najbliższym czasie Numerologiczne Ósemki powinny przywiązywać większą wagę do jakości usług oraz towarów, z których korzystają, ponieważ cudze błędy i niedociągnięcia mogą Was sporo kosztować! Warto być wymagającym: klientem, petentem oraz pacjentem. Wiosna to czas miłości oraz romansów, ale nie psujcie sobie opinii, wchodząc w relacje z kimś już związanym. Jeśli jesteś w stałym związku, Twój partner może się komuś podobać! Uważaj, by nie tracić czasu na plotki i cudze dramaty, wchodząc w nie, uwikłasz się bardziej, niż byś myślała. Dla niektórych Ósemek czas deklaracji partnerskich, a nawet małżeńskich. Spore szczęście w grach liczbowych oraz loteriach. Zdrowotnie uważaj na błędne diagnozy, w ważnych sprawach domagaj się dodatkowych badań.

Horoskop numerologiczny na majówkę 2022 - Dziewiątka

W najbliższym czasie Numerologicznym Dziewiątkom sen z powiek mogą spędzać sprawy rodzinne, ktoś może odejść, kogoś może zabraknąć i trzeba się będzie na nowo odnaleźć w sytuacji. Sprawy prawne i urzędowe wydawać się będą trudniejsze i budzić mogą Waszą niechęć. Im szybciej uporasz się z tym, co niewygodne, tym szybciej odzyskasz radość życia i wjedziesz na właściwe tory. Pilnuj ważności dokumentów oraz terminowo odpowiadaj na pisma. Dobry czas na robienie porządków w pracy, zdrowiu i w relacji. Dobry czas do sprzedaży, handlu i pośrednictwa. Zawodowo możesz stać się autorytetem lub osobą opiniotwórczą. Przeciwnicy będą liczyć się z Twoją opinią, ale jak zawsze krytykować i plotkować będą za Twoimi plecami. Jeśli chcesz schudnąć, to schudniesz i odmłodniejesz. Nie bój się Słońca.

Zobacz także:

Autor:Sylwester Chordecki

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Luxcor

Pozostałe wiadomości