Horoskop

Horoskop dzienny na sobotę. Wiele osób będzie odczuwać intensywne emocje

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN OnlineHoroskop dzienny na sobotę, 11 września 2021

Co nas czeka w sobotę? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Chociaż na niebie brak większych układów planetarnych, będziemy funkcjonować w zgodzie z naturą znaku Skorpiona, w którym przebywa zarówno Srebrny Glob, jak i świeżo przybyła do tej fazy bogini miłości, czyli Wenus. Jaki jest horoskop dzienny na 11 września 2021 r. dla wszystkich znaków? To będzie sobota wypełniona intensywnymi randkami, uwodzeniem i próbami podbicia nowych, partnerskich terytoriów. Wiele osób będzie odczuwać bardzo intensywne emocje, a wręcz miotane gorącymi uczuciami mogą być Byki i Skorpiony.

Horoskop dzienny na sobotę, 11 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Twoja energia dzisiaj nieco osłabnie. Dzień będzie dla Ciebie trudny i pełen wyzwań. Czeka Cię jakiś kłopot, jeśli chodzi o sprawy materialne. Jakiś zakup może się okazać niemożliwy do zrealizowania. Uważaj na pozorne okazje.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą doskonały dzień na atrakcyjne i satysfakcjonujące spotkania. Być może zdecydujesz się na wyznanie uczuć, które długo skrywałeś. Będziesz dzisiaj unosić się pół metra nad ziemią, a w brzuchu czuć motylki. Samotne Byki mają szansę na zawarcie dobrze rokującej znajomości.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Ten dzień powinieneś wykorzystać Bliźniaku, aby posprawdzać stan swojego konta, uporządkować papiery i rachunki. Emocjonalnie dzień będzie przynosił Ci spore rozczarowanie. Możesz mieć wrażenie, że marnujesz swój talent, albo robisz coś, do czego nie zostałeś powołany.

Horoskop dzienny - Rak

Nareszcie poczujesz, że dzień należy do Ciebie. Dzisiaj masz wielką ochotę na spotkania z innymi i wypadną one doskonale. Wspiera Cię Księżyc i Wenus ze znaku Skorpiona, jak również Słońce w znaku Panny. To może być naprawdę miła sobota, która przyniesie Ci wiele radości.

Horoskop dzienny - Lew

Dzień nie będzie się układał po Twojej myśli. Wenus i Księżyc będą grać na Twoją niekorzyść. Ktoś będzie wytaczał przeciwko Tobie ciężkie działa. Możesz spotkać się z niesprawiedliwością, zawiścią lub próbą dominacji nad Tobą. Twoja kondycja fizyczna będzie słabsza niż zwykle.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień rozpocznie się bardzo optymistycznie. Możesz ufać swojej intuicji, która zaprowadzi Cię w miejsce, w którym dokonasz bardzo dobrych zakupów. Po południu i wieczorem część dalsza przyjemności. Ktoś będzie zabiegał o Twoje względy.

Horoskop dzienny - Waga

Twoja patronka – Wenus przeszła do zaborczego znaku Skorpiona. Możesz czuć się dzisiaj stawiana w sytuacji bez wyjścia. Będziesz mieć poważne wątpliwości co do tego, czy powinnaś ulegać cudzym naciskom. Graj na czas. Wieczorem jakieś trudne, towarzyskie spotkanie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Przed Tobą kolejny dzień pełen niesamowitych doznań i szybkiego tempa życia. Czeka Cię duża porcja energii, niespodziewane nowiny i ciekawe spotkania. Ktoś spojrzy na Ciebie życzliwym okiem, a Ty nie dasz sobie powtarzać dwa razy zaproszenia. Wieczór będzie zaskakujący.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj nie będzie Ci lekko, od rana czeka Cię stres. Pod wpływem planet podejmiesz trudne, ale konieczne decyzje. Osoba bliska Twemu sercu będzie wymagać jakiejś deklaracji. Wieczorem wpadną Ci do głowy jakieś szalone, zbyt ryzykowne pomysły, które powinieneś odłożyć na później.

Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym dniu jesteś na uprzywilejowanej pozycji. Przed Tobą udana i konstruktywna sobota. Czekają Cię jakieś przyjemne, towarzyskie niespodzianki. Zaczniesz się poważnie zastanawiać nad sformalizowaniem swojej relacji albo innymi ważnymi krokami w swoim życiu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj szykują się jakieś sceny zazdrości i może nie udać Ci się utrzymać nerwów na wodzy. Przed Tobą niespokojny i dość konfliktowy dzień. Będziesz zmuszony zajmować się sprawami, na które nie masz ochoty. Czeka Cię również najazd rodziny bądź niepożądanych gości.

Horoskop dzienny - Ryby

Pozycja Księżyca i Wenus w trygonie wodnym wyciągnie na światło dzienne Twoje skrywane namiętności. Skrycie marzysz o jakimś spotkaniu, o pewnym uczuciu, które zostało gdzieś w niedopowiedzianej sferze. Dzień przynosi szansę na przekuwanie Twoim pragnień w czyn, nie tylko w tej sprawie.

Co to jest zodiak?

Warto podkreślić, że to, co określamy mianem gwiazdozbiorów zawdzięczmy naszej wyobraźni. Wiele lat temu to właśnie ludzie połączyli gwiazdy w konstelacje. Zodiak w astronomii to okres w którym Słońce przebywa w danym gwiazdozbiorze (wejście i wyjście w granice gwiazdozbioru). Tu trzeba zaznaczyć, że gwiazdozbiory różnią się od siebie rozmiarem, stąd czas przebywania Słońca w każdym z nich nie jest jednakowy: przez gwiazdozbiór Skorpiona Słońce przechodzi tylko przez 6 dni, a przez Panny aż 42 dni. Astrologia dzieli jednak rok na 12 równych okresów. Co więcej faktycznie widocznych gwiazdozbiorów w płaszczyźnie ekliptyki jest nie 12 a 13 – pomijany jest gwiazdozbiór Wężownika, choć Słońce przebywa w nim dłużej niż w Skorpionie.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy

Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości