Horoskop

Horoskop na poniedziałek. To dzień ważnych rozmów i istotnych decyzji

Horoskop

Aktualizacja:
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Szybki i kontaktowy Merkury rano, o godzinie 7.09 przejdzie ze znaku Panny do znaku Wagi. Na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity, zatem na wieczornym niebie będziemy widzieć dokładnie połowę tarczy Srebrnego Globu. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku?

Roboczy tydzień rozpocznie się Nam w bardzo szybkim tempie. Wiele ważnych rozmów, przyspieszenie zawodowe i istotne decyzje będą już od rana zajmować Naszą uwagę.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 30 sierpnia 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Od rana ktoś podniesie Ci ciśnienie. Zanim podejmiesz jakieś radykalne kroki, zastanów się czy sytuacja jest warta rozpętywania burzy. Dzisiaj będziesz mieć pokusę zbyt szybkiego oceniania i jeszcze szybszego działania. Może warto odpuścić i zdać się na Los?

Horoskop dzienny - Byk

W tym dniu w Twojej pracy będzie się odgrywać czeski film. Nikt nic nie wie. W związku z tym możesz się denerwować, że brakuje Ci odpowiedniej ilości danych i informacji, na których mógłbyś oprzeć swoje działanie. Po południu sytuacja uspokoi się, a ktoś bliski zadziała kojąco.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Przed Tobą szansa na pozbycie się uciążliwych znajomości. Trzecia Kwadra Księżyca w Twoim własnym znaku sprawi, że zrozumiesz, kto tak naprawdę tylko Cię wykorzystuje. To co dzisiaj odchodzi jest dla Ciebie niepotrzebne, wręcz zbędne. Merkury w Wadze poprawi Ci humor i przyjmiesz zmiany z optymizmem.

Horoskop dzienny - Rak

Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt ponownie uruchomi Twoje lęki i wątpliwości. Będziesz się mierzyć z tym, że ktoś niesprawiedliwie Cię oceni, a ktoś inny zareaguje zbyt ostro na Twoją pomyłkę. Możesz mieć łzy w oczach. Wieczorem ciepły koc i melisa obowiązkowo.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj Lwy będą agresywnie nastawione i z łatwością podejmą nawet najtrudniejsze decyzje. Będziecie bezpardonowo walczyć o swoje racje i wygrywać w każdym sporze. Musicie pozbyć się konkurencji, jednak pamiętajcie, że w otoczeniu są osoby, które są dla Was pożyteczne i trzeba z nimi współpracować.

Horoskop dzienny - Panna

To nie będzie sympatyczny początek tygodnia. Trzecia Kwadra Księżyca stoi w kwadraturze z Twoim znakiem zodiaku. Czekają Cię gorzkie pigułki do przełknięcia. Musisz się zmierzyć z czyjąś niewdzięcznością i brakiem empatii. Dzień da Ci popalić nawet wieczorem, ponieważ w domu także awarie lub inne niespodzianki.

Horoskop dzienny - Waga

Kwadra Księżyca w Twoim, powietrznym żywiole, podziała na Ciebie aktywizująco. W pracy będzie mnóstwo zajęć, ale podołasz. Ktoś bliski będzie starał się udobruchać Cię i zatrzeć niemiłe wrażenie z ostatnich dni. Możesz spodziewać się, że po południu zjesz posiłek w jakiejś restauracji.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj nie będziesz w sosie. Od rana czeka Cię lawina spraw do załatwienia i niecierpiących zwłoki rozmów. Ktoś będzie na tyle dociekliwy, że nie da się zbyć Twoimi błahymi tłumaczeniami. Trzeba będzie się przyłożyć i udzielić wszystkich informacji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Coś, co Cię niepokoiło, niestety nie zniknie. Sprawy partnerskie będą się dzisiaj przeplatać z trudnościami w miejscu pracy. Będziesz wyjątkowo podatny na manipulacje i fake-newsy. Po południu trzeba będzie ingerować w kwestie domowe i przejąć odpowiedzialność nad jakąś naprawą.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Merkury, który ustawił się właśnie w kwadraturze do Twojego znaku, jak również Trzecia Kwadra Księżyca w nieharmonijnym znaku Bliźniąt, będą Ci dzisiaj utrudniać życie. Informacja, którą nie chciałeś się podzielić wyjdzie na światło dzienne. Dodatkowo ktoś będzie rozprowadzał plotki na Twój temat.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj pojawią się wokół Ciebie niespodziewane możliwości i nowe kontakty. Dzień może być wyjątkowo korzystny i owocny. Musisz działać szybko i wykorzystać wahanie innych osób. Utarczki w otoczeniu będą Twoją szansą na przejęcie jakiegoś projektu.

Horoskop dzienny - Ryby

To nie jest wymarzony początek tygodnia. Czeka Cię intensywny i pełen trudnych przeżyć i niewygodnych rozmów dzień. Merkury w znaku Wagi wzmocni Twoje rozdrażnienie. Uważaj dzisiaj na drodze. Skrupulatnie przestrzegaj przepisów.

Trygon wodny – jakie znaki się do niego zaliczają i o czym świadczy

Trygon ten odpowiada za empatię i uczucia, a osoby, które mają znaki w tym trygonie uznawane są za najbardziej emocjonalne. Osoby z tym ustawieniem opisuje się raczej jako pesymistyczne, melancholijne i introwertyczne. Nie przepadają za otwartą konfrontacją i raczej unikają konfliktów. Mimo to, a może właśnie ze względu na ostatnią cechę, są to osoby niezwykle cierpliwe i troskliwe.

Do trygonu wodnego zalicza się znaki: Raka, Skorpiona i Ryby.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości