Horoskop na czwartek. Dzisiaj nie będziemy skąpić sobie czułości

Źródło:
Astrolog Merkurja
horoskop, znaki zodiaku, zegar

Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 9 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Wodnika, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. Dzisiaj nasz naturalny satelita maleje i o godzinie 9.46 przeniesie się do znaku Wagi. Sprawy związane z uczuciami, partnerstwem i poszukiwaniem harmonii w relacjach ponownie staną się nad wyraz istotne.

Horoskop dzienny na czwartek, 9 lutego 2023 r.

W czwartek nie będziemy sobie skąpić czułości i spróbujemy rozwiązać problemy komunikacyjne w sposób łagodny i spokojny. Księżyc i Słońce znajdują się w harmonijnych względem siebie znakach zodiaku, zatem dzień również powinien być spokojniejszy i ułożony, w szczególności dla przedstawicieli powietrznego trygonu czyli dla Bliźniąt, Wag i Wodników.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny na czwartek, 9 lutego 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj twoje pole partnerstwa będzie wzmocnione i zasilone przez Księżyc znajdujący się w znaku Wagi. Porozmawiacie szczerze na temat swoich oczekiwań i pragnień. Okaże się, że wiele kłopotów z ostatnich dni to po prostu kwestia braku informacji. Dzisiaj wszystko pójdzie zdecydowanie łatwiej, łącznie z pracą.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym dniu zostanie podświetlone i uwypuklone wszystko co cię drażni. Niestety nie będziesz czuł się ani zrozumiany, ani akceptowany. Wręcz przeciwnie. Uważasz, że ktoś wykazuje się czarną niewdzięcznością. No trudno. Następnym razem kiedy będziesz słyszał prośbę o pomoc, zastanów się dwa razy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Robisz coraz większe postępy w ważnych dla ciebie projektach. Przygotuj się na sukces na kilku płaszczyznach. Sprzyja ci Księżyc w znaku Wagi. Możesz negocjować i rozmawiać tak, aby uzyskać dla siebie jak najwięcej. Czwartek to świetny dzień również porozumieniu partnerskim.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzisiaj za sprawą kwadratury Księżyca, sytuacja wygląda odrobinę gorzej. Poczujesz się wymęczony przez jakieś niezbyt sympatyczne osoby. Popołudniem pojawi się jakieś spięcie i doświadczenia, które będą twoim udziałem są po prostu niemiłe. Trudno, nie z takimi ciężkimi klientami radziłeś sobie dotychczas, więc uporasz się i z tym.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W czwartek masz możliwość spotkać jakąś nową, ciekawą osobę na swojej drodze ub też odzyskać dobrą energię w twojej starej relacji. Dzięki Księżycowi w znaku Wagi w twoich kontaktach towarzyskich pojawi się cieplejsza atmosfera. Masz okazję wprowadzić do twoich kontaktów jakiś progres i załagodzić ostatnie, niezbyt fortunne wrażenie.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Z wielką chęcią od rana pozostałabyś w bezpiecznej przystani jaką jest łóżko czy chociażby mieszkanie, ale nie ma takiej możliwości. Trzeba brać się za bary z różnymi powinnościami i po kolei załatwiać sprawunki z listy. Wieczorem zdrzemnij się szybciej, ponieważ twoje ciało będzie wyjątkowo zmęczone i potrzeba ci więcej czasu na regenerację.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Malejący Księżyc przechodzi do twojego znaku, więc trudne chwile z ostatnich dni powinny odpuścić. Zdecydowanie łatwiej przyjdą ci wszelkie pożegnania i pogodzisz się w myślach z tym, że nadchodzi finał jakiegoś projektu lub zadania. Wraz z dokończeniem pewnych działań odejdzie również kontakt, którego już nie trzeba kontynuować.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Pomimo tego, że zazwyczaj jesteś twardy i nieustępliwy, w tym dniu poczujesz się rozbrojony, miękki, a wręcz bezbronny. Zechcesz, aby ktoś się tobą zaopiekował, abyś mógł się bezpiecznie wyżalić. Twoja wrażliwość znajdzie delikatnego odbiorcę i zostaniesz ze wszystkim wysłuchany i pocieszony.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Spodziewaj się jakiejś małej nagrody za cierpliwość, którą wykazałeś się w ostatnich dniach. Twoja praca będzie miała bardzo dobry odbiór, zatem możesz liczyć na pochwałę i zadowolenie ze strony partnerów zawodowych. W domu również poczujesz się bardziej doceniony, a ktoś obsypie cię komplementami, aż zrobi ci się ciepło.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W czwartek Księżyc utworzy kwadraturę z twoim znakiem zodiaku. To wróży trudny, pełen zbędnych nerwów dzień. Będziesz podchodzić zbyt serio nawet do małych dylematów czy drobnych kłopotów. Byle drobiazg wyda ci się jakimś gigantycznym utrudnieniem. Nie rób z igły widły.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc znajduje się od rana w sprzyjającym ci znaku Wagi, co jest dobrym prognostykiem na cały czwartek. Dzisiaj będziesz czuł się silniejszy i bardziej kompetentny. Nie powinieneś uskarżać się na samotność ponieważ dzisiaj w twoim otoczeniu będą przebywały osoby, które mają podobne poglądy i z którymi miło spędzisz czas nawet w pracy.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ten dzień nie będzie należał do najlżejszych. Będziesz mieć poczucie, że masz swoiste rozdwojenie i pragniesz jakiś dziwnych, sprzecznych ze sobą działań. To nie jest dla ciebie dobry czas na wizytę w butiku odzieżowym, kombinowanie z wizerunkiem lub zakupy kosmetyków, ponieważ prawdopodobnie twój wybór cię nie zadowoli.

Jakości i ich manifestacje – powietrze

Żywioł powietrza występuje jako trzy jakości. Każda z nich manifestuje się w innym znaku. Kardynalne i pełne inicjatywy powietrze manifestowane jest przez znak Wagi, stałe i stabilne w znaku Wodnika. Z kolei zmienne i ruchliwe manifestowane jest przez znak Bliźniąt.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: GoodLifeStudio/Getty Images

Pozostałe wiadomości