Gwiazdy

Internautki zaatakowały Zosię Zborowską i Agnieszkę Włodarczyk. "Czasami pytaniem możesz wywołać niesamowicie dużo bólu"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Wiadomości z życia gwiazd
Dzień Dobry TVNWiadomości z życia gwiazd

Zarówno Zofia Zborowska, jak i Agnieszka Włodarczyk są młodymi mamami, niezwykle aktywnymi w mediach społecznościowych. Aktorki chętnie pokazują swoją codzienność i rodzicielskie obowiązki. Niektóre kobiety są względem nich jednak bardzo krytyczne i zarzucają im zaniedbanie.

Zofia Zborowska w wywiadzie z Magdą Mołek

Niedawno Zosia Zborowska udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, w którym opowiedziała o macierzyństwie. Wyznała, że gdy tylko zaczęła być w związku z Andrzejem Wroną, wiedziała, że chce zostać matką. To przy nim zyskała poczucie bezpieczeństwa, którego bardzo potrzebowała. Teraz wspólnie dzielą się opieką nad kilkumiesięczną Nadzieją i spełniają się w nowej roli. Są jednak rzeczy, które aktorce przeszkadzają. W rozmowie przytoczyła złośliwy komentarz, jaki otrzymała ostatnio od internautki i powiedziała, czego jej zdaniem nie powinno się mówić nowym rodzicom.

- Na przykład młodej mamie pytania: "może bardziej powinnaś być zadbana?". Dzisiaj właśnie wrzuciłam zdjęcie przed przyjściem tutaj na Instagrama i jakaś laska mi napisała: "Och, jak pięknie wyglądasz. W końcu taka zadbana. Miło popatrzeć". Laska, która ma dwójkę dzieci do kobiety, która dwa miesiące temu urodziła. (...) Czasami pytaniem możesz wywołać niesamowicie dużo bólu u drugiej osoby. Nawet jeżeli by to wychodziło z dobrych intencji, to czasami lepiej nie zadawać takiego pytania - powiedziała Zofia Zborowska-Wrona w podcaście "Z pokolenia na pokolenie". 

Hejtowanie w sieci młodych matek

Z podobnym zachowaniem spotkała się Agnieszka Włodarczyk. Aktorka niedawno urodziła swojego pierwszego synka, Milana. Mimo zmęczenia i rodzicielskich obowiązków, nie ma oporów przed tym, by pokazywać się w mediach społecznościowych bez makijażu. Jedna z fanek ostatnio zareagowała na jej wygląd i stwierdziła, że wygląda na zaniedbaną. Gwiazda odpowiedziała jej na Instagramie.

- Któraś z was napisała w komentarzu, że jakaś taka jestem zaniedbana, że się nie maluję itd. Pozdrawiam w takim razie i życzę miłego dnia - stwierdziła Agnieszka Włodarczyk.

- Każda dziewczyna ma gdzie indziej wrażliwość. O ile Zosia Zborowska i Agnieszka Włodarczyk mają dystans do tych komentarzy, o tyle komuś innemu można tym zrobić wielką krzywdę - zaznaczyła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News, Justyna Rojek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości