Zborowska-Wrona zdenerwowała się na męża. Teraz wie, że niesłusznie. "Zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Zofia Zborowska-Wrona wraz z mężem i córką wypoczywają na Majorce. Wakacyjną sielankę przerwała na chwilę drobna sprzeczka małżonków. Aktorka wyjaśniła w mediach społecznościowych, co się stało i podzieliła się z fanami swoimi wnioskami. To pouczająca lekcja.

Zofia Zborowska-Wrona na wakacjach

Zosia i Andrzej spędzają urlop w rajskich okolicznościach przyrody. W sieci publikują mnóstwo zdjęć i filmików z wyjazdu. W pewnym momencie Wrona sięgnął po telefon i nagrał swoją ukochaną, a następnie wysłał wideo do bliskich znajomych na Instagramie. Kiedy aktorka zorientowała się, co trafiło do sieci, puściły jej nerwy.

- Zobaczyłam, że Andrzej wrzucił na insta (dla bliskich znajomych) wideo ze mną i Nadzią. Takie zwykłe. Ja w szortach, leżę na leżaku, młoda siedzi na mnie. Filmik powstał pod iście marnym dla mnie kątem. Nie dość, że uwydatniając moje pełne kształty, to jeszcze pokazując ich "niedoskonałą" fakturę. Jak to zobaczyłam, to aż się zagotowałam. "Serio? Dlaczego to wstawiłeś? Nakręciłeś mnie pod najgorszym kątem". Andrzej w szoku mówi: "Ale to tylko na bliskich...". Ja znowu: "A jakie to ma znaczenie..." i już mówiąc to, zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji. No właśnie, jakie to, k**** mać, ma znaczenie!? Poczułam się serio jak idiotka. I już po chwili dałam mu buziaka. "Nie jesteś już zła?". Jestem… ale na siebie za to, że tak zareagowałam - napisała Zborowska-Wrona.

Zofia Zborowska-Wrona o kompleksach

Aktorka przyznała, że nie do końca akceptuje swoje ciało i właśnie dlatego postara się jeszcze bardziej pracować nad samoakceptacją.

- Oczywiście, że nadal mam kompleksy, ale nie mam zamiaru w związku z tym się ukrywać albo przerabiać zdjęcia i np. wygładzać sobie tyłek. Normalizujmy nasze ciałka. Rozstępy, wałeczki, pryszcze czy pomarańczowa skórka to coś absolutnie normalnego. Trochę śmieszy, a trochę smuci mnie fakt, że jeszcze parę miesięcy temu bałabym (?!) się wrzucić taką fotkę do sieci. (...) I wiecie co jest jeszcze ciekawe w tym wszystkim? Że On nie zauważył tego, o czym ja mówiłam. Bo On na mnie nie patrzy tak krytycznie, jak potrafię na siebie spojrzeć tylko ja sama - dodała aktorka.

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN przyznała, że każdy powinien wziąć sobie do serca morał, który płynie z tej historii.

- Z tym przesłaniem was zostawiamy. Kiedy wybieracie się na wakacje, nie zastanawiajcie się, który profil lepszy, jak się ułożyć. Po prostu róbcie sobie zdjęcia, bo nieważne, jak wyglądamy, ważne, żeby mieć dobre wspomnienia - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości