Gwiazdy

Lilibet, córka Meghan i Harry'ego ma rok. Fani reagują na zdjęcie dziewczynki: "Jak prababcia"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Meghan Markle i książę Harry

Rok temu na świat przyszła mała Lilibet Diana. Córka Meghan i Harry’ego rośnie jak na drożdżach. Z okazji urodzin dumni rodzice opublikowali w sieci zdjęcie z dziewczynką.

Pierwsze urodziny córki Meghan i Harry’ego

Córka Meghan i Harry'ego skończyła rok. Ponieważ wraz z rodzicami mieszka w Stanach Zjednoczonych, jeszcze do niedawna dziewczynka nie spotkała swojej prababci, dziadka, czy wujka. Jak donoszą media, to najbardziej strzeżone "royal baby" w historii brytyjskiej monarchii.

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor urodziła się 4 czerwca 2021 r. o godz. 11.40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Z okazji pierwszych urodzin rodzice postanowili opublikować zdjęcie dziewczynki. Na Instagramie pojawiły się dwie fotografie. Czarnobiałe zdjęcie z mamą oraz kolorowy kadr z urodzinowego pikniku.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Urodzinowy piknik Lilibet

Roczek córeczki rodzina uczciła piknikiem na podwórku w Frogmore Cottage. Na urodzinach bawili się przyjaciel i rodzina. Rzecznik poinformował natomiast, że Harry i Meghan byli poruszeni wszystkimi życzeniami, jakie otrzymała mała Lilibet. Co więcej, rodziców zaskoczyła także postawa ludzi z całego świata, którzy przekazali darowizny w wysokości ponad 100 000 dolarów na jej cześć dla World Central Kitchen (WCK).

Jak wygląda Lilibet? Dziewczynka na zdjęciu z imprezy urodzinowej pojawiła się w jasnej sukience. W mediach społecznościowych czytamy, że córeczka jest małą kopią Harry'ego. Czy wyglądają tak samo? Jedno jest pewne, Lilbet odziedziczyła po tacie kolor włosów.

Pod zdjęciem fani zostawili także mnóstwo komentarzy, w których pisali, że mała Lilibet podobna jest także do swojej prababci. 

- Wygląda jak prababcia, Wygląda jak Jej Wysokość - pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości