Gwiazdy

Wielki finał "Top Model". Jakie atrakcje czekają na widzów?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Źródło:
Informacja prasowa/TVN
Joanna Krupa i Michał Piróg

W środę, 7. grudnia trzy finalistki "Top Model 11" zawalczą o zwycięstwo podczas ostatniego odcinka na żywo. Nie zabraknie pokazów znanych projektantów, muzycznych występów, gości specjalnych i ogromnych emocji! Co jeszcze się wydarzy?

"Top Model 11". Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Klaudia Nieścior w finale

Sesje, pokazy mody, wyjazdy, zadania aktorskie – 11. sezon "Top Model" dostarczył widzom wielu wrażeń. Rywalizacja była niezwykle wyrównana, ale na ostatnim etapie o zwycięstwo zawalczą tylko trzy finalistki:

  • Michalina Wojciechowska,
  • Natalia Woś,
  • Klaudia Nieścior.

Uczestnicy programu "Top Model"

Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Która z dziewczyn zaskarbi sobie sympatię widzów i zwycięży w głosowaniu?

Wielki finał "Top Model 11" - co się wydarzy?

W trakcie finału kreacje Dawida Wolińskiego, Mariusza Przybylskiego i duetu MMC zaprezentuje czternastu uczestników 11. sezonu "Top Model". Podczas odcinka na żywo wystąpią Bryska, Michał "Fox", Król, Piotr Rogucki i Karaś oraz Grzegorz Hyży. Całość poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Na fotelach jurorskich zasiądą: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka oraz gość specjalny – Anja Rubik.

Przed emisją odcinka przygotowania do finału będzie można śledzić na antenie TVN już od samego rana, w specjalnym materiale na żywo w Dzień Dobry TVN oraz podczas wejścia live o 19:35, po "Faktach".

W tym sezonie finał programu "Top Model" będziemy świętować nie tylko w TVN-ie. Już o godzinie 13.30 zaczynamy serię live'ów na antenie TVN Style, podczas których pokażemy przygotowania do najgorętszego wydarzenia telewizyjnego grudnia. Kolejne ekskluzywne wejścia z planu już o godz. 15:10, 16:45 i 21:25.

Emisja finałowego odcinka o 21:35 na antenie TVN i w Playerze.

To nie wszystko! Wszystkich fanów programu, tuż po zakończeniu emisji finałowego odcinka w TVN, zapraszamy o 23:10 na specjalny live "Top Model po finale" do TVN Style. To właśnie tam będzie można zobaczyć, co dzieje się w studio tuż po ogłoszeniu wyników.

Kto zwycięży 11. edycję „Top Model”?
Kto zwycięży 11. edycję „Top Model”? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Top Model - Extra" w Player.pl

Na fanów programu czeka specjalna niespodzianka - już 14 grudnia w Playerze będzie można zobaczyć dodatkowy odcinek programu "Top Model - Extra" z niepublikowanymi wcześniej materiałami z programu, a już teraz w serwisie dostępna jest amerykańska wersja formatu, czyli "Top Model USA".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: Informacja prasowa/TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości