Gwiazdy

Weronika Rosati na plaży z córką. Wyjaśnia, dlaczego zdjęcia nie wyszły idealnie: "Tak wygląda moje życie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Justyna Rojek/East News

Weronika Rosati chętnie dzieli się z fanami kulisami życia prywatnego. W mediach społecznościowych często wspomina o tym, ile szczęścia przynosi jej opieka nad 3-letnią córką, Elisabeth Valentiną. Gwiazda wyznała, że stara się pokazywać swoją codzienność w prosty, a przede wszystkim prawdziwy sposób. Nie publikuje pozowanych zdjęć, a Instagram odzwierciedla jej naturę.

Weronika Rosati jest jedną z nielicznych polskich aktorek, której udało się zrobić międzynarodową karierę i spełnić swoje marzenia, grając u boku największych sław Hollywood. Gwiazda przebywa obecnie w Kalifornii, gdzie realizuje się zawodowo, a także spełnia się w najważniejszej życiowej roli, jako mama 3-letniej Elisabeth Valentiny.

Weronika Rosati na Instagramie

Profil aktorki na Instagramie obserwuje ponad 338 tysięcy osób. Weronika Rosati przyciąga uwagę szczerością, ale także ambicjami, dzięki którym wykonuje zawód, o którym zawsze marzyła i w dodatku odnosi imponujące sukcesy. Gwiazda na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. W mediach społecznościowych chętnie opowiada o tym, jak wygląda jej życie za oceanem.

Aktorka nie stroni też od dzielenia się szczegółami z życia prywatnego, jednak często podkreśla, że stara się nie pokazywać w sieci wszystkiego. Opowiadając o swojej codzienności, umieszcza w sieci zdjęcia córki, wzbudzając tym samym zainteresowanie i zachwyt fanów. Gwiazda poświęca dziewczynce każdą wolną chwilę i wyraźnie widać, że bycie mamą daje jej poczucie spełnienia.

Weronika Rosati o mediach społecznościowych

Na instagramowym profilu aktorki pojawił się obszerny wpis, nawiązujący do jej aktywności w sieci. Gwiazda opublikowała zdjęcia, na których beztrosko spędza czas z córką na plaży, podpisała je w bardzo wymowny sposób.

Wiem, że jest mnie tu mniej i że moje posty i stories są podobne, ale tak wygląda moje życie na co dzień. Podziwiam piękne pozowane zdjęcia z plaży, gdzie dzieci grzecznie sobie siedzą, bo u nas to absolutnie nie do zrobienia - Ela ma niezdartą energię (przez co moja jest zdarta kompletnie) i nie da rady nas razem złapać w ustawionej pozie. Prawda jest taka, że mój Instagram odzwierciedla mnie, moją osobowość

- napisała pod fotografiami Weronika Rosati. Przy okazji nawiązała też do swoich pasji i do tego, co sprawia jej w życiu największą przyjemność. Wspomniała o swoich zainteresowaniach, rodzinie i najbliższych przyjaciołach, których wysoko ceni. Podkreśliła też, że w mediach społecznościowych stara się zachować naturalność i pokazywać wyłącznie swoje prawdziwe oblicze.

Wybaczcie, ale nadal będę was spamować zdjęciami, które oddają mnie i moje życie, a nie perfekcyjnymi ustawkami

- podsumowała swoją wypowiedź aktorka. Fani docenili szczerość idolki i chętnie komentowali jej wpis.

- "Myślę, że to ludzie powinni cenić najbardziej, prawdziwość i naturalność, dlatego takie posty są najpiękniejsze", "A ja właśnie lubię takie 'zwykłe ujęcia', z dzieckiem nie ma czasu na pozowanie", "My właśnie za to Panią lubimy - za bycie sobą. Ten Instagram jest inny, widać tu pasję i miłość" - pisali internauci pod zdjęciami aktorki.

Zobacz wideo: Weronika Rosati w kuchni

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości