Gwiazdy

Viola Kołakowska nie wierzy w chorobę Andrzeja Piasecznego. "Kiepski aktor z ciebie"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Viola Kołakowska opublikowała na Instagramie wideo, w którym powiedziała, że nie wierzy w chorobę Andrzeja Piasecznego, który trafił do szpitala z powodu koronawirusa. Nazwała wokalistę "słabym aktorem" i wyjaśniła, dlaczego według niej Piasek kłamie.

Viola Kołakowska komentuje nagranie Andrzeja Piasecznego

Od początku pandemii koronawirusa Viola Kołakowska nie kryje swojego stanowiska w tej sprawie. Modelka i aktorka wprost krytykuje działania rządzących podejmowane w związku z pandemią i namawia do bojkotu wszelkich obostrzeń.

Kiedy Andrzej Piaseczny trafił do szpitala i opublikował w sieci wideo, za pośrednictwem którego poinformował, że jest chory na COVID-19 oraz poprosił wszystkich, aby nie lekceważyli zasad higieny, które mogą pomóc ustrzec się przed zakażeniem, Kołakowska skrytykowała wokalistę.

- Cóż, to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły.. . Co to jest za obrzydliwa propaganda... Do czego się posuną? Co za to dostałeś? - napisała na Instastory. - Dla mnie ktoś, kto jest ciężko chory nie nagrywa takich rzeczy. (...) Moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry , a już to, że ma siłę w ogóle mówić... Oczywiście, dla mnie - mówię za siebie i mam do tego prawo - zagrywa się totalnie i źle to robi. Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem, kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej - dodała Viola Kołakowska.

W swoim komentarzu Kołakowska podkreśliła także, że choroba Piasecznego nie musi być spowodowana koronawirusem, bo obecnie wiele osób choruje na grypę. - Dla mnie to jest spektakl - stwierdziła.

Taka ocena sytuacji nie spodobała się wielu Internautom, którzy skrytykowali Violę za sposób, w jaki odniosła się do stanu Piasecznego. - Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do moich poglądów. (...) Nie pouczajcie mnie, bo ja doskonale wiem, co robię i co mówię - poinformowała stanowczo Kołakowska.

Andrzej Piaseczny w szpitalu - jak się czuje?

Zanim Andrzej Piaseczny trafił do szpitala, przez 10 dni walczył z koronawirusem w domu. Ostatecznie konieczne było podłączenie wokalisty do tlenu. Teraz Piaseczny powoli dochodzi do siebie. - Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - potwierdziła portalowi o2.pl Julita Janicka, menadżerka Andrzeja Piasecznego.

Zobacz wideo: Czy suplementacja witaminy D chroni przed mutacjami koronawirusa?

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości