Gwiazdy

Mick Jagger, Sandra Bullock,Marta Żmuda Trzebiatowska i Omenaa Mensah. Co ich łączy?

Gwiazdy

urodziny

Rzadko zdarzają się takie dni, w których urodziny obchodzi tak wiele znanych postaci. A jednak. 26 lipca świętuje wiele gwiazd. Kto? Zobaczcie sami. Redakcja Dzień Dobry TVN składa najserdeczniejsze życzenia.

Mick Jagger – urodziny

Legenda światowej sceny muzycznej kończy 78 lat. Mick Jagger, lider zespołu The Rolling Stones, uznawany za jednego z najlepszych wokalistów wszech czasów nie myśli o emeryturze!

Sandra Bullock świętuje urodziny

Nagrodzona Oscarem, amerykańska aktorka 26 lipca 2021 r. obchodzi 57. urodziny. Gwiazda, którą znamy między innymi z filmów: "Wielki Mike", "Miss Agent", czy "Dwa tygodnie na miłość", ostatnio gra mniej, ale za to poświęciła się wychowywaniu dwójki adoptowanych dzieci.

Urodziny Marty Żmudy Trzebiatowskiej

26 lipca urodziła się Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka, którą fani pokochali za rolę w: "Nie kłam, kochanie", "Teraz albo nigdy!", czy "Och, Karol 2", kończy 37 lat. Świeżo upieczona mama, po krótkim urlopie macierzyńskim wróciła do pracy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty z jej udziałem.

Omenaa Mensach – urodziny

Dziennikarka i prezenterka kończy 42 lata. Od kilku lat prowadzi fundację, Omenaa Foundation, która pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom. Jak pisała rok temu na chwilę przed urodzinami, nie mogła doczekać się, żeby być kobietą po "40-stce".

Redakcja Dzień Dobry TVN składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom obchodzącym tego dnia urodziny składa najserdeczniejsze życzenia.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kalczyńska, Lewandowska, Dec - słynne Anki świętują swoje imieniny. Zobaczcie zdjęcia

TOP 10 serialowych ślubów. Który z nich był najpiękniejszy?

Edyta Górniak o nowym singlu, kwarantannie w Krakowie i synu Allanie. "Jestem przeciwnikiem wyznaczania granic"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości