Sandra Bullock

    Sandra Bullock

    Nadszedł czas na nową część serii Ocean's - Ocean's 8. Tym razem to kobiety są głównymi bohaterami. W obsadzie znalazły się m.in. Sandra Bullock i Sarah Paulson. Były zaskoczone pomysłem zamiany historii o facetach w historię o kobietach? Jak im się współpracowało? Czy w czasie nagrywania filmu miały czas na wspólną zabawę? Z aktorkami spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    Niektórzy fantastyczni aktorzy mają na swoim koncie role, o których woleliby zapomnieć. Należą do nich: Liza Minnelli, Laurence Olivier, Sandra Bullock, Roberto Benigni i Halle Berry. Z Anną Wendzikowską zastanawialiśmy się, dlaczego hollywoodzcy aktorzy wybierają takie role. Ania powiedziała nam również, kto odważył się odebrać Złotą Malinę za najgorszą rolę.

    O tym, co dzieje się w Hollywood najlepiej poinformowane są one: siostry Aleksandra, Monika i Izabela Okapiec. Dziewczyny zdradziły nam tajemnice tamtejszego show-biznesu ostatnich tygodni. Sandra Bullock szczęśliwie zakochana. Czy planuje ślub? Katy Perry wyśpiewała sobie pocałunek... z fanką na scenie. Która gwiazda została okrzyknięta kobietą roku? Na ile oszacowano straty poniesione podczas kręcenia "Spectre" - kolejnej części przygód Bonda? Komu Taylor Swift ofiarowała pięćdziesiąt tysięcy dolarów? Która wokalista traci głos!

    Jest jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie, świetnie realizuje się zarówno w poważnych produkcjach jak i w komediach. I właśnie, po krótkiej przerwie, wraca na ekrany kin w komedii The Heat. Co jest dla Sandry Bullock największą nagrodą i dlaczego uciekła z pokazu przedpremierowego?