Mick Jagger

  Mick Jagger

  Mało kto wie, że Bryan Adams zajmuje się fotografią. Robił zdjęcia m.in.: Mickowi Jaggerowi, Kate Moss i Amy Winehouse. Nie ogranicza się jednak do gwiazd. Bohaterami jego zdjęć byli również okaleczeni ludzie, którzy powrócili z wojen. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka spotkała się z artystą, by porozmawiać właśnie o pasji fotografowania. Jakie historie kryją się za zdjęciami, które zrobił?

  W środę w Dzień Dobry TVN coś dla koneserów - Mick Jagger i Amy Winehouse w obiektywie kolegi po fachu - czy Bryan Adams na dobre porzuci śpiewanie? Następnie coś dla kobiet - jak ujarzmić szalejące hormony? A na koniec coś dla dorosłych, którzy nie boją się odnaleźć w sobie dziecko - rozmawiamy z autorką kolorowanek, które podbijają świat. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Jak wybiera marki z którymi współpracuje, czy zawsze chciała być modelką, czy to, że ma stylowych rodziców pomogło jej w ukształtowaniu spojrzenia na modę? Czy popularność rodziców pomaga jej w życiu dorosłym? Czy świat show-biznesu zawsze ją pociągła? Czy jeździła na koncerty z tatą? Czy kiedykolwiek wstydziła się swoich rodziców? Annie Wendzikowskiej Georgia zdradziła więcej niż się spodziewaliśmy.

  Jagger niejedno ma imię! Na naszej scenie młodszy brat Micka Jaggera z The Rolling Stones wykonał utwór "Cupboard Love". W w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o spotkaniu z Jimim Hendrixem, o tym, kto namówił go do przyjazdu do Wrocławia, o poezji, o Marlonie Brando i Pierce Brosnanie. Czy kiedykolwiek odczuwał kompleks swojego sławnego brata? Jak często ludzie porównują jego twórczość z twórczością brata?

  Podobno L'Wren Scott popełniła samobójstwo. Dlaczego targnęła się na swoje życie? Przez kolosalne długi, które miała jej firma? Istnieje także uzasadnione podejrzenie, że jej śmierć mogła być dziełem osób trzecich. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci L'Wren, a Agnieszka Jastrzębska, w studiu Dzień Dobry TVN, przybliżyła nam jej szczegóły.

  A konkretnie ich podobizny uwiecznione na czarno-białych fotografiach. Ikony kultury i sztuki w Warszawie będą wystawione na aukcję. Roman Polański, Mick Jagger, Salvador Dali, Woody Allen, zespół The Beatles. Jaką realną wartość mają zdjęcia dokumentalne a jaką paradokumentalne?

  Jutro do sklepów trafi najnowsza płyta Andrzeja Piasecznego „To, co dobre”. Płyta to efekt współpracy z wybitnym kompozytorem Sewerynem Krajewskim. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział, dlaczego życie zaczyna się po czterdziestce oraz o współpracy z Henrym Hirschem, znanym ze współpracy z Lennym Kravitzem, Mickiem Jaggerem i Madonną.