Gwiazdy

Ula Chincz świętuje 16. rocznicę ślubu. Wyznała, jaką życiową lekcję przekazała jej mama

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Ula Chincz
Jerzy Dudek/East NewsUla Chincz

Ula Chincz 16 lat temu wyszła za mąż. Z okazji rocznicy ślubu pochwaliła się pamiątkową fotografią z tego ważnego dnia. Wyznała, że mama udzieliła jej cennej rady odnośnie do wyboru życiowego partnera. Jakiej?

Ula Chincz - małżeństwo

Ula Chincz od niespełna 19 lat jest w związku ze Sławomirem Chinczem. Historia ich miłości rozpoczęła się zaskakująco. Dziennikarka w wywiadzie dla Izabeli Janachowskiej w ramach cyklu "Śluby gwiazd" wyznała, że poznali się w klubie dla gejów. Później umówili się na kolację i szybko zaczęło między nimi iskrzyć.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

16 lat temu pobrali się i doczekali się dwóch synów - 13-letniego Ryszarda oraz 1,5 rocznego Roberta. Z okazji kolejnej rocznicy ślubu Chincz opublikowała zdjęcie ze swoim mężem, na którym jako młoda para czule się obejmują.

Ula Chincz - rocznica ślubu

Ula wyznała, że przed laty mama dała jej ważną radę na temat wyboru mężczyzny, z którym spędzi resztę życia. Zofia Pietraszek miała w tym temacie ogromne doświadczenie, ponieważ z Andrzejem Turskim byli małżeństwem przez 40 lat.

- 16 lat po ślubie, prawie 19 razem… Dzisiaj mogę śmiało powiedzieć, że na dobre i na złe! Jedną z najważniejszych lekcji, jakie przekazała mi moja Mama, była ta o wyborze partnera na życie. Myślę, że zarówno 16 lat temu, kiedy bawiła się na naszym weselu, jak i teraz, kiedy już patrzy na nas z góry może być pewna, że tej lekcji posłuchałam jak należy!

Rada była cytatem z "Małego poradnika życia" - "Wybierz towarzysza życia z rozmysłem. Od tej jednej decyzji będzie zależeć dziewięćdziesiąt procent twojego szczęścia lub nieszczęścia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości