"True Love". Nieoczekiwany zwrot akcji na Ceremonii Prawdy. Uczestnicy będą w szoku

Autor:
Justyna
Piąsta
"True Love" odc. 24. Dawid na Ceremonii Prawdy
"True Love" odc. 24. Dawid na Ceremonii Prawdy
wideo 2/5

W tym reality show nie ma miejsca na intrygi, nieszczerość i fałszywe relacje. Test wykrywaczem kłamstw ujawni długo skrywane tajemnice Dawida. To, co wyzna, będzie dużym zaskoczeniem dla wszystkich mieszkańców willi.

"True Love". Co się wydarzy w 24. odcinku?

Dawid do tej pory był najbardziej zagadkowym uczestnikiem w "True Love". Niewiele o sobie opowiadał, a w chwilach, gdy bohaterowie programu dzielili się intymnymi i prywatnymi doświadczeniami, on niechętnie mówił o sobie, zachowując pokerową twarz.

Na nadchodzącej Ceremonii Prawdy Dawid odpowie na trudne pytania, czym wzbudzi żywe zainteresowanie swoich koleżanek i kolegów. W szczególności dla Martyny i Oliwii będzie to niepowtarzalna szansa, by przekonać się, czy chłopak ma wobec którejś z nich poważne plany. Obie panie z niesłabnącą nadzieją będą liczyć na to, że chłopak wreszcie zadeklaruje, z kim chce rozwijać partnerską relację.

Wbrew wszelkim przypuszczeniom Ceremonia zakończy się nieoczekiwaną informacją. Szokująca prawda wyjdzie na jaw. Do czego posunie się Dawid? Czy będzie wierny swoim zasadom?

Nieuchronnie zbliża się czas eliminacji. Patrycja mierzy się z poważnymi wątpliwościami odnośnie do jej relacji z Kamilem. Nagromadzone emocje sprawią, że dziewczyna wda się w nieprzyjemną wymianę zdań z Agatą. Co będzie przyczyną spięcia między dziewczynami? Czy znajomość Patrycji i Kamila zostanie definitywnie zakończona? Tego dowiemy się w 24. odcinku "True Love".

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości