"True Love". Maksym w ogniu pytań mieszkańców

Bez tytułu
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
"True Love" odc. 23
W 23. odcinku programu "True Love" Maksym zostanie poddany badaniu wykrywaczem kłamstw. Tym razem to pozostali mieszkańcy domu zadecydują, jakie pytania usłyszymy podczas Ceremonii Prawdy. Czy nowym uczestnikiem kierują szczere intencje?

"True Love". Co wydarzy się w 23 odcinku?

W kolejnym odcinku programu "True Love" nie zabraknie wrażeń. Tym razem to dziewczyny mogą odetchnąć i skupić się na wyborze odpowiedniego kandydata, a wybierać mogą spośród aż 8 mężczyzn. Gigi zadecydowała, że pomiędzy nią a Filonem nie zrodzi się uczucie rodem z komedii romantycznych.

Singiel nie zamierza jednak płakać nad rozlanym mlekiem i spróbuje nawiązać lepszy kontakt z Patrycją. Podczas ich szczerej rozmowy na jaw wyjdą niektóre zachowania Kamila. Piękna dziewczyna znajdzie się w centrum zainteresowania aż trzech mieszkańców domu. Czy zdecyduje się na konfrontację z Kamilem? Jak poradzi sobie z tą trudną sytuacją?

W 23. odcinku "True Love" Maksym zostanie poddany badaniu wykrywaczem kłamstw. Tym razem to pozostali uczestnicy zadecydują, jakie pytania zostaną zadane podczas Ceremonii Prawdy. Czego dowiemy się o nowym mieszkańcu? Jak na jego odpowiedzi zareagują pozostali? Kto jeszcze zostanie sprawdzony poligrafem?

Tego dowiemy się w najnowszym odcinku programu "True Love".

"True Love". Gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Odcinki są dostępne również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz