Gwiazdy

Natasza Urbańska zawalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika. "W tym challenge'u znajdują się fantastyczni artyści"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Natasza Urbańska zaśpiewa w Sopocie
Natasza Urbańska zaśpiewa w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Nataszy Urbańskiej nie mogą narzekać na nudę. Artystka dopiero co zachwycała swoim głosem widzów programu "Mask Singer", teraz przygotowuje się do Top of the Top Sopot Festival 2022. Na deskach Opery Leśnej gwiazda zaprezentuje swój nowy utwór i zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka zgodziła się premierowo wykonać "Let Me Lie" w Dzień Dobry Wakacje.

Natasza Urbańska o Top of the Top Sopot Festival 2022

Natasza Urbańska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Energiczna wokalistka z godnym podziwu zaangażowaniem realizuje kolejne muzyczne przedsięwzięcia. Po spektakularnym zwycięstwie w programie "Mask Singer" przyszedł czas na występ w trójmiejskiej Operze Leśnej. Artystka uświetni swoją obecnością Top of The Top Sopot Festival 2022 i stanie do rywalizacji o statuetkę Bursztynowego Słowika. Publiczność będzie mogła wysłuchać jej nowego utworu "Let Me Lie" 17 sierpnia w trakcie konkursu #TOP OF THE TOP CHALLENGE.

- Cieszę się bardzo na ten koncert, na Top of The Top, bo rzeczywiście w tym challenge'u znajdują się fantastyczni artyści (...). Najważniejsze dla mnie jest granie live. To, że mogę zaśpiewać moją piosenkę na żywo - stwierdziła gwiazda w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

Natasza Urbańska w utworze "Let Me Lie"

Udział w programie "Mask Singer" zachęcił Nataszę Urbańską do muzycznych eksperymentów. Artystka postanowiła otworzyć się na nowe doświadczenia i zaczęła odkrywać potencjał kolejnych gatunków muzycznych.

- Ten program, oprócz tego, że był fantastyczną, zupełnie zwariowaną przygodą, to otworzył mi dużo nowych przestrzeni. Dodał mi odwagi w dobieraniu repertuaru rockowego i takiego, na który może wcześniej bym sobie nie pozwoliła (...). Dla mnie zawsze najważniejsze jest poszukiwanie, wychodzenie ze strefy komfortu i próbowanie nowych kierunków - stwierdziła artystka.

Najlepszym dowodem zmian zachodzących w twórczości Nataszy Urbańskiej jest właśnie nowy singiel "Let Me Lie". Artystka premierowo zaprezentowała go w Dzień Dobry Wakacje.

Natasza Urbańska w utworze "Let Me Lie". Zobacz wideo:

Natasza Urbańska w utworze "Let Me Lie"
Natasza Urbańska w utworze "Let Me Lie" Źródło: Dzień Dobry TVN

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry Wakacje

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości