Gwiazdy

Trwają przygotowania do TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Kto zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022

W sierpniu w trójmiejskiej Operze Leśnej wystartuje TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Miłośnicy muzycznych wrażeń z niecierpliwością oczekują na występy rodzimych artystów, ale nie pozostają też obojętni na fakt, że już niebawem po raz kolejny zostanie wręczona prestiżowa statuetka Bursztynowego Słowika. Jak zwykle zawalczą o nią wyjątkowi wykonawcy. Kto weźmie udział w tegorocznym konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE?

TOP OF THE TOP Sopot Festival - cztery dni festiwalowych wrażeń

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia i z całą pewnością zapisze się w pamięci zebranych w Operze Leśnej gości, ale i widzów TVN. Tegoroczne święto muzyki potrwa trzy dni. Jego zwieńczeniem będzie wyjątkowy wieczór komediowy.

Na scenie sopockiego amfiteatru pojawią się uznani polscy artyści. Nie zabraknie zapadających w ucho przebojów, ale i emocji związanych z rywalizacją o Bursztynowego Słowika. Konkurs #TOP OF THE TOP CHALLENGE zaplanowano na 17 sierpnia. Poprzedzi go koncert pod hasłem #iDANCE, w którym wezmą udział takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek czy Storo.

#TOP OF THE TOP CHALLENGE - kto zawalczy o Bursztynowego Słowika?

Do rywalizacji o główną nagrodę sopockiego festiwalu przystąpią artyści, których utwory szturmem podbiły polską scenę muzyczną. W tym roku marzenie o prestiżowej statuetce Bursztynowego Słowika mają szansę spełnić:

  • Anna Karwan;
  • BeMy;
  • Martin Lange;
  • Michał Szpak;
  • Natasza Urbańska;
  • Wiktor Dyduła.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 - gdzie oglądać?

Producentem TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 jest firma Festival Group. Projekt współfinansowany jest przez Miasto Sopot oraz TVN Warner Bros. Discovery. Relację wydarzenia będzie można śledzić na antenie TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: topofthetop.pl

Pozostałe wiadomości