Gwiazdy

Harry Styles zaśpiewa w Polsce. O której i gdzie odbędzie się koncert?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
ebilet.pl
Harry Styles

Harry Styles, wykonawca takich przebojów jak "Lights Up" czy "Watermelon Sugar", w poniedziałek 18 lipca 2022 roku wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Jak przedstawia się harmonogram imprezy? Kto zaśpiewa przed brytyjskim piosenkarzem?

Harry Styles - koncert w Polsce

Uwielbiany wokalista Harry Styles wystąpi 18 lipca br. w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy Love on Tour 2022, która promuje album "Fine Line". Płyta została wydana w grudniu 2019 roku i zawiera 12 utworów, w tym niekwestionowany hit - "Lights Up".

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Przypomnijmy, że początkowo artysta miał wystąpić w naszym kraju 25 lutego 2021 roku. Jednak ze względu na pandemię COVID-19 jego koncerty Love On Tour zostały przełożone i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. 

Harry Styles w Polsce - harmonogram koncertu

Uczestnicy imprezy do krakowskiej areny mogą przybywać od godziny 18:00. W ramach supportu przed Harrym Stylesem o godz. 20:00 wystąpi brytyjski zespół Wolf Alice. Natomiast gwiazda wieczoru zaśpiewa o 21:00. Jego koncerty są pełne znanych na całym świecie hitów takich jak: "Sign of the Times", "Adore You", "Watermelon Sugar" czy "Kiwi".

  • 18:00 - otwarcie drzwi,
  • 20:00 - support: Wolf Alice,
  • 21:00 - koncert Harry'ego Stylesa.

Zobacz wideo: Dawid Podsiadło przed 45-tysieczną publicznością

Dawid Podsiadło przed 45-tysięczną publicznością
Dawid Podsiadło przed 45-tysięczną publicznością Kamery Dzień Dobry TVN towarzyszyły Dawidowi Podsiadle przed koncertem w Gdańsku. Zobacz, co działo się za kulisami. Źródło: Dzień Dobry TVN

Harry Styles - kariera

Harry Styles stał się jednym z najpopularniejszych artystów, który podbija sceny muzyczne na całym świecie. Najpierw występował z zespołem One Direction, a później postawił na karierę solową.  Jego debiutancka płyta "Harry Styles" ukazała się w 2017 roku. Zgodnie z raportem IFPI, album sprzedano w ponad milionowym nakładzie na całym świecie. Dwa lata później światło dziennie ujrzał krążek "Fine Line". Muzyk zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy czy American Music Award.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: ebilet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Joseph Okpako/Getty Images

Pozostałe wiadomości