Gwiazdy

Michał Szczygieł podkręca letnie playlisty. "Singiel to kwintesencja tego, co kochamy o tej porze roku"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Michał Szczygieł wydał nowy singiel

Michał Szczygieł w sezonie letnim powraca z kolejnym wakacyjnym bangerem. W sieci można już posłuchać nowego singla "Adrenalina". Relaks, zabawa i poczucie wolności? To trzy słowa, które idealnie opisują tę piosenkę.

Michał Szczygieł – nowy singiel

Czas wakacyjny to idealny moment, aby odsapnąć, zresetować swoje myśli i na chwilę przenieść się do miejsca, gdzie problemy nie istnieją. Do tego jeszcze muzyka i dobry urlop gwarantowany. W tym roku po raz kolejny letnie playlisty podkręca Michał Szczygieł. Artysta właśnie wydał pierwszy od roku nowy singiel "Adrenalina". Utwór z przebojowym beatem i melodyjnym refrenem stworzył wspólnie z Liker$ Music, czyli Karolem Serek oraz Pawłem Wawrzeńczykiem.

- Singiel to kwintesencja tego, co kochamy o tej porze roku – relaks, zabawa i poczucie wolności. Możemy wszystko, a świat leży u naszych stóp. Płyniemy na fali, los nam sprzyja, a w żyłach buzuje "Adrenalina" – czytamy w opisie.

Do piosenki powstał także wakacyjny klip, który kręcony był na Ibizie. Co więcej, "Adrenalina" buzuje i zmusza do tańca. Polecamy zatem sprawdzić układ, który stworzyła @mamanaobrotach, a następnie nagrać swojego TikToka używając hasztagów #buzujeadrenalina. Poczujcie wakacyjny klimat i pokażcie, co daje wam przypływ adrenaliny!

Michał Szczygieł – kto to?

Michał Szczygieł to jeden z najciekawszych wokalistów młodego pokolenia. Jego domeną jest nie tylko świetny głos, ale również dynamiczne, popowe produkcje z elementami muzyki urban. Artysta zadebiutował w 2018 roku świetnie przyjętym singlem "Nic tu po mnie", jednak największy rozgłos przyniósł mu wydany w 2020 r utwór "Spontan", który jak dotąd zyskał status podwójnej platynowej płyty. W czerwcu 2021 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany "Tak jak chcę".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Universal Music Polska

Pozostałe wiadomości