Gwiazdy

Droga do sukcesu Klaudii Nieścior, zwyciężczyni "Top Model". "To historia Kopciuszka"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Karolina Kalatzi
Po finale "Top Model"
Po finale "Top Model"Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model". Właśnie otwierają się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Mimo przeciwności losu udowodniła, że dzięki ciężkiej pracy można spełniać marzenia. Czy jej zwycięstwo pozytywnie wpłynie na wielu młodych ludzi?

Emocje po finale "Top Model"

Klaudia Nieścior zgłosiła się do "Top Model", by sprawdzić, czy ma szansę zostać profesjonalną modelką. W programie opowiedziała swoją poruszającą historię. Mieszkała w Tarnobrzegu, na co dzień pracowała w salonie kosmetycznym, a w weekendy zajmowała się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. W dzieciństwie wraz z bratem trafiła do rodziny zastępczej, ponieważ ich biologiczni rodzice, jak sama przyznała, nie poradzili sobie z opieką nad nimi.

Klaudia z odcinka na odcinek robiła coraz większe postępy. Świetnie wypadała przed obiektywem i dawała z siebie wszystko na sesjach zdjęciowych. Podczas fashion weeku w RPA pojawiła się na wybiegach w kilku pokazach mody, a projektanci byli nią zachwyceni. Jest jedną z tych uczestniczek 11. edycji show, która przeszła największą metamorfozę. Tuż po finale "Top Model" stylistka Marta Pożarlik oraz reporterka dziendobry.tvn.pl Karolina Kalatzi skomentowały wygraną Klaudii.

- Uwielbiamy takie emocje i kochamy takie historie - powiedziała Marta Pożarlik.

- To taka historia Kopciuszka. Dziewczyna, która nie miała nic, nagle ma wszystko i świat stoi przed nią otworem. To jest niesamowita historia - dodała Karolina Kalatzi.

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model"

Marta Pożarlik przyznała, że zarówno w całej edycji "Top Model", jak i w finale, mogliśmy obserwować najnowsze trendy.

- Mogę powiedzieć, że było bardzo wzruszająco. Była moda na najwyższym poziomie, więc czuję się ukontentowana tymi trendami, które dzisiaj w finale widziałam. Tą piękną modą na najwyższym poziomie, były i cekiny, i piękne, przeskalowane ramiona - powiedziała stylistka.

Karolina Kalatzi z dziendobry.tvn.pl nie ma wątpliwości, że miniona edycja show była przełomowa, a wygrana Klaudii ma też symboliczny wymiar.

- Cieszę się, że ten sezon otworzył drzwi młodym ludziom, którzy baliby się wysłać zgłoszenie, bo myślą, że czegoś im brakuje, bo mają kilka kilogramów nadwagi, bo myślą, że są gorsi. Cieszę się, że 11. edycja pokazała, że "Top Model" i świat mody jest absolutnie dla wszystkich i jest gotowy na wszystkich - podkreśliła reporterka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości