Gwiazdy

Anna Lewandowska zachwyca na zasłużonym urlopie. Pochwaliła się nietypowym hobby

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska przez kilka tygodni kibicowała Robertowi Lewandowskiemu podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze. Po niedzielnej przegranej Polaków gwiazdorska para, choć rozczarowana wynikiem meczu, mogła w końcu się udać na upragniony urlop. Trenerka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wyjazdu, a ostatnio pochwaliła się fotografią z plaży. Jak prezentuje się na urlopie?

Lewandowscy odpoczywają po Mundialu

Anna Lewandowska po intensywnym kibicowaniu na Mundialu w Katarze udała się z Robertem Lewandowskim i ich wspólnymi córeczkami na zasłużony urlop. Lewandowscy nie zdradzili wakacyjnego kierunku, jednak trenerka regularnie publikuje zdjęcia z tropików. Piaszczyste plaże, całkowicie niebieskie niebo i turkusowa woda. Wszystko wskazuje na to, że sportowa para postawiła na egzotykę z dala od Europy.

Anna Lewandowska i jej fotograficzna pasja

Ostatnio Ania pochwaliła się zdjęciem z gorącej plaży, na którym widać jak dokumentuje chwile z wyjazdu. Okazuje się, że trenerka uwiecznia wspominania w starym stylu - za pomocą aparatu analogowego. Na wakacyjnej fotografii gwiazda ma na sobie wycięty, różowy kostium, który podkreśla wyćwiczone ciało Ani. Pod postem na Instagramie nie zabrakło komentarzy pełnych zachwytu nad sylwetką Lewandowskiej, ale też parę osób odniosło się do retro pomysłu na robienie zdjęć tzw. analogiem.

"Ile to było nieraz nerwów, czy zdjęcie wyszło, czy nie", "Przepiękne Aniu masz ciało. Forma totalna!", "Też cykaliśmy tym analogiem zdjęcia na wakacjach, ale trzeba uważać, bo łatwo jest zasłonić palcem kadr. Super forma", "Ale ty jesteś niesamowita!" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości