Gwiazdy

"Top Model". Co słychać u zwycięzców poprzednich edycji programu?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Sesja okładkowa, nagroda pieniężna i kontrakt z agencją modelingową – to otrzymywali zwycięzcy kolejnych edycji programu "Top Model". Jak potoczyły się ich kariery?

9. edycja programu "Top Model" już tuż tuż. Z niecierpliwością czekamy na kolejne uczestniczki i kolejnych uczestników. Show wraca na antenę 2 września, a my wypatrując kolejnych gwiazd, przypominamy zwycięzców poprzednich sezonów.

Paulina Papierska – zwyciężczyni 1. edycji "Top Model"

Paulina Papierska wygrała pierwszą polską edycję programu "Top Model". Po zwycięstwie wyjechała do Chin na kilkumiesięczny kontrakt, później występowała na pokazach polskich projektantów. W 2017 roku została mamą Gabrysia i to życiu rodzinnemu właśnie postanowiła się poświęcić. Ścianki i inne tego rodzaju wydarzenia, zamieniła na dom w Norwegii.

2. edycja "Top Model" – Olga Kaczyńska

Kiedy w 2011 roku wygrała drugą edycję programu, szybko zyskała popularność. Brała udział w kampaniach reklamowych i pokazach mody. Jednak podobnie, jak jej poprzedniczka, zdecydowała się odejść z show-biznesu. W 2015 roku rozpoczęła studia medyczne na jednym z warszawskich uniwersytetów, a rok temu w swoich mediach społecznościowych poinformowała, że zaręczyła się.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Yesterday’s polaroids ?

Post udostępniony przez Olga Kaczynska (@olgakaczynska)

Zuzanna Kołodziejczyk – kariera zwyciężczyni 3. edycji "Top Model"

Trzecia edycja należała do niej. Zuzanna Kołodziejczyk jest związana z jedną z modelingowych agencji. Występuje w kampaniach reklamowych, a na Instagramie pokazuje swoją codzienność. Modelka i influencerka ma wielu fanów - jej konto na Instagramie obserwuje 406 tys. osób.

Osuenhe Ugonoh wygrała 4. edycję "Top Model"

Widzowie pokochali ją za urodę, uśmiech i charakter. Jej kariera trwa w najlepsze, a ona jest dietetyczką. W mediach społecznościowych Osi możemy na bieżąco śledzić jej poczynania w świecie mody. Mało kto wie, że 26-latka w 2012 roku zdobyła tytuł irlandzkiej Miss Afryki.

5 edycja "Top Model" – Radosław Pestka

Pierwszy mężczyzna, który wygrał polską wersję "Top Model". Radek Pestka, który według niektórych nie miał wymiarów typowego modela, zwyciężył i wciąż kontynuuje karierę modela, a swoją urodą zachwyca kolejnych projektantów. Razem ze swoim partnerem Romkiem Gelardem angażują się w działania przeciwko homofobii.

Patryk Grudowicz – magiczna szóstka "Top Model"

To on wygrał szósty sezon programu, w którym przeszedł ogromną metamorfozę. Wykorzystał swoją szansę i rozpoczął karierę w modelingu. Patryk pojawił się gościnnie w ostatniej edycji "Top Model", gdzie w deszczu pozował z Klaudią El Dursi. Prywatnie związany był z Kasią Szklarczyk, zwyciężczynią siódmego sezonu.

Katarzyna Szklarczyk z "Top Model" – szczęśliwa siódemka

Marcin Tyszka określił ją mianem "sex bomby". Kasia Szklarczyk wygrała siódmą edycję "Top Model". Występuje w kampaniach reklamowych, a na swoim Instagramie dzieli się wiadomościami z życia. Po związku z Patrykiem Grudowiczem, modelka związała się z raperem, Ostrym.

Zwycięzca 8. edycji "Top Model" – Dawid Woskanian

Mimo zespołu Tourette’a, z którym zmaga się od dzieciństwa pokazał, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć naprawdę dużo. Wygrał program, bierze udział w sesjach zdjęciowych, jednak jak stwierdził Michał Piróg, musi upłynąć jeszcze trochę czasu, zanim zawojuje świat mody.

Nie możecie doczekać się nowej edycji programu? Zobaczcie rozmowę z jurorami "Top Model":

Zobacz też:

Gdy Robert Lewandowski poznał Anię, skłamał, że ma na imię Andrzej. Poznaj ciekawe fakty z okazji urodzin sportowca

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości