radek pestka

  radek pestka

  Radek Pestka cieszy się ogromną rozpoznawalnością, uznaniem w świecie mody i tytułem "Top Modela". Do spełnienia ambicji brakowało mu jednak matury, do której postanowił podejść w tym roku. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl model zwierzył się, dlaczego dopiero teraz przystąpił do egzaminu dojrzałości. - Pomyślałem, że fajnie być przykładem dla innych, bo wiek to nie jest żadna granica.

  Jakiś czas temu Radek Pestka zaliczył wpadkę, zamieszczając w internecie zdjęcie, na którym widać było jego przyrodzenie. Czy po tym skandalu przygotował z managerem "PR kryzysowy"? Jak wpadka wpłynęła na niego i jego pracę? Czy znowu jest aktywny w sieci? Ze zwycięzcą "Top Model" rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zwycięzca Top Model Radek Pestka zaliczył niedawno wpadkę - opublikował w internecie zdjęcie swoich... genitaliów. W Dzień Dobry TVN - wraz z jedynym w Polsce certyfikowanym sex-coachem Martą Niedźwiecką - zastanawialiśmy się, gdzie jest granica dobrego smaku i, dlaczego ludzie wrzucają do sieci nagie zdjęcia.

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy zwycięzcę programu „Top Model” Radka Pestkę i jego trenera, wicemistrza świata w karate Tomasza Boruca. Panowie przygotowali zdrowe dania, dzięki którym zbudujesz tkankę mięśniową. Były to: naleśniki z mąki zbożowej z owocami, zupa krem z groszku i brokułów, sałatka z komosy ryżowej z indykiem i jogurtem z burakami oraz mrożony jogurt z owocami leśnymi.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: spotkanie z idolem, czyli ponadczasowy Lady Pank. A potem: zaskakująca Julia Pietrucha - takiej jej jeszcze nie słyszeliście. W programie także: Radek Pestka, czyli Top Model w wersji fit. A na koniec: niezwykła kolekcja Andy Warhola i jej wyjątkowy właściciel. Zapraszamy o 8.30.

  Zwycięzca ostatniej edycji Top Model Radek Pestka marzył o karierze projektanta mody. O to, czy nadal ma takie plany zapytała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji "Top Model". Co robi po zakończeniu programu? Jak reaguje na komentarze internautów? Po co jedzie do Londynu na Fashion Week? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zwycięzca 5. edycji Top Model Radek Pestka dopiero niedawno zaistniał w świecie show-biznesu, a już w magazynach i portalach plotkarskich pojawiło się na jego temat wiele przeróżnych informacji. Radek przyszedł do Dzień Dobry TVN, by powiedzieć, które z nich są prawdziwe, a które wyssane z palca.

  Radek Pestka jest zwycięzcą ostatniej edycji Top Model. Jak wspomina miniony rok? Czego żałuje? I jakie ma plany na 2016 rok? Z modelem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czym charakteryzuje się androgyniczny typ urody? Czy jest to chwilowy trend? Dlaczego tak inna uroda jest pożądana w modelingu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Radka Pestkę, zwycięzcę 5. edycji Top Model, Mateusza Magę, uczestnika programu Top model oraz Macieja Lisowskiego, właściciela agencji modelek. Czy Radek i Mateusz w pełni siebie akceptują? Czy w przeszłości ze względu na swoją oryginalność doświadczyli dyskryminacji?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: jest córką swojej sławnej mamy, ale na pewno jest też córeczką tatusia - u nas Mika Urbaniak z tatą Michałem. W programie także: najsławniejsza obecnie na świecie androgeniczna modelka, a w naszym studiu zwycięzca Top Model Radek Pestka o tym, czy nietypowa uroda pomaga w karierze. A na koniec: szansa dla par pragnących dzieci, czyli wszystko o naprotechnologii. Bądźcie z nami o 8.00.

  Zwycięzca 5. edycji Top Model Radek Pestka powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoich planach na przyszłość. Czy model podpisał już kontrakty? Zrezygnuje ze swojej dotychczasowej pracy?

  Piątą edycję "Top Model" wygrał Radek Pestka. To pierwszy raz, gdy polską edycję programu wygrywa mężczyzna. Zwycięzca, razem ze swoją siostrą bliźniaczką oraz Joanną Krupą, odwiedził dziś studio Dzień Dobry TVN. Jak czuje się Radek dzień po finale? Czy emocje już opadły? Co zrobi z wygraną i jakie ma plany na przyszłość? Czy Joanna Krupa mu kibicowała? A Wy, kogo typowaliście?